Версія для друку Версія для друку

Зміни лідера не сталося…

У неділю, 12 вересня, у матчі сьомого туру ФК «Дружба» Дубрівка приймала ФК «Карпати» Загаття.
Це була принципова гра для обох команд, так як вони обидві знаходяться в лідируючих позиціях турнірної таблиці групи Б, Іршавської першості з футболу.
Матч обслуговував головний арбітр Біров І.І. з Білок та його асистенти з Мукачева та Іршави.
Із перших хвилин дубрівські футболісти взяли ініціативу в свої руки, точніше «ноги». Але лише на 22 хвилині із-за провалу в захисті гостей, та помилки голкіпера Бощоти, нападник господарів заштовхав гола.
Не можна не відзначити Юрія Саварина з Довгого, який показував відмінну гру та прекрасний дриблінг в центрі поля. Саме хороша гра атакуючої ланки Дубрівки давала змогу проводити атаку за атакою і створювати роботу воротарю та захисту.
Потрібно визнати, що команда гостей не виступала основним складом, із-за жовтої картки гру пропустив лівий захисник Владислав Машіко з Іршави, замість якого на полі з’явився Едуард Шкіря.
Перший тайм видався досить травматичним, поле був вимушений покинути гравець ФК «Дружби».
На другу половину гри за винятком рахунку 1-0, в цілому гра не змінилася, а команда «Карпат» пропустила ще одного гола через десять хвилин. На 55 хвилині дублем відзначився Михайло Алексик. До кінця матчу гра проходила без гостроти у воріт Омеляна Силяра, першого номеру команди господарів.
Декілька атак не змінили результату, і матч закінчився на користь дубрівських футболістів. Загаття посідає, своєю черглю, друге місце, «Зірка» Брід яка розгромила ФК «Чорний-Потік-Волоське» – 11 голів проти одного голу «престижу» від останніх.