Версія для друку Версія для друку

Іршавщина – коротким рядком

1. Одному із голів ОТГ Закарпаття хочуть висловити недовіру, – повідомляє Закарпатський Діалог. Мова про голову Керецьківської ОТГ Мушку Михайла Михайловича, який нещодавно став фігурантом резонансного злочину про хабарництво. До нього відкрито звернулася директорка Кушницького ЗЗСО Ганна Белей. «Звертаюсь до вас від імені тисячі батьківської громади виділити наші кошти, які ми платимо в Керецьківську громаду, на безкоштовне харчування учнів початкової школи нашого закладу. Багато громад України харчують своїх учнів за державні кошти, а не за батьківську плату, як робите це ви. Це знущання над учнями і батьками. Я скажу вам, де взяти кошти! Наші податки у громаду дозволяють харчуватися всім нашим учням безкоштовно. А ви наші кошти вклали у свої захмарні зарплати. Прикро нам всім, що ви приходите в школу і розпоряджаєтеся батьківськими коштами, що дітям купити за власні гроші, а за наші кошти ви встановили собі більше 2-х мільйонів заробітних плат. Ще раз звертаємось до депутатів: «Зняти із керівництва громади їхні зашкалені премії та інтенсивність. Тоді буде за що і громаду розвивати і дітей безкоштовно харчувати».
2. Спортивний тиждень для школярів. У рамках проведення тижня фізичної культури і спорту КЗ «Іршавський ліцей №1» організував масовий забіг під егідою: «Ми за здоровий спосіб життя». Координатором та ініціатором проведення заходу був Іван Жідов, з допомогою вчителів фізичної культури Ольги Дзьома, Яни Палош, Ганни Сахарової та ліцеїстів. Перед початком забігу була організована розминка на подвір’ї школи, яку провела Дзвіна Чорнак. Усіх «марафонців» привітала директорка ліцею Леся Чепура, яка побажала всім легкого фінішу. На спортивний захід завітав також міський голова Віктор Симканинець. Інші навчальні заклади Іршави також не залишилися осторонь такого важливого свята. Іршавський ліцей організував для діток спартакіаду. Веселі та спритні команди змагалися у запальних рухливих естафетах, баскетбольних і футбольних поєдинках. А в Іршавському ЗЗСО І-ІІІ ст. №2 у рамках Олімпійського тижня проведено ряд заходів, серед яких квест, спортивні змагання, футбольний турнір та естафети.
3. Хлопець з Іршавщини підкорював румунський «Х-ФАКТОР», – Мукачево.today. Василь Федикович із села Лисичово, що на Іршавщині, взяв участь у кастингу на шоу Xfactor Romania. На румунському телеканалі Antena 1 прем’єра проєкту стартувала 6 вересня. Ролик із запальним виконанням пісні «Uptown Funk» доступний у мережі «Ютуб» на офіційному каналі шоу. Василь багаторазовий лауреат різних Міжнародних і Всеукраїнських фестивалів-конкурсів. Також він брав участь в зйомках фільму «Сторожова застава (2017)» – Новий канал; учасник «Караоке на Майдані»- СТБ; проєкту «ЛавЛаКАр’’- ТЕТ. У березні 2017 року співак запустив свій власний проєкт «Fedykovych», де випустив свою авторську пісню «Без тебе згораю». Аранжувальником пісні став директор народного артиста України Тараса Петриненка – Валерій Куличкин. Минулого року Василь Федикович взяв участь у кастингу вокального шоу «Superstar 2020», що проходить в Чехії і Словаччині. За результатами талановитий хлопець потрапив до 50 кращих співаків.

Ваш отзыв

Ваш коментар