Версія для друку Версія для друку

З ТРАДИЦІЯМИ У НОВОМУ ФОРМАТІ

Перше вересня. Перший дзвоник. Перший клас. І флешмоб на такому святі так само вперше.
Все це для них – для тих, хто позаминулої середи із тридцяти семи вперше переступив поріг Приборжавського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Довжанської сільради. Новий формат початку навчального 2021\2022 року як і завжди у когось пришвидшує приємне серцебиття, нетерпіння від очікування зустрічі з друзями, які хоча й живуть у одному селі, але подеколи рідко бачаться через засилля смартфонів, з якими ніяк не можуть впоратися батьки і бабусі. А ще так само перехід із класу в клас, особливо, коли це із 4-го у 5-ий, чи із 8-го у 9-ий, що не тільки свідчить про твій вік, але й, що важливо, більш вищий соціальний статус.
Звичайно, першачки цього не запам’ятають, а от хто із гостей був на останньому для них у школі їх першому дзвонику, зафіксують випускники – одинадцятикласники.
Директор навчального закладу Оксана Андріївна Бердар, для якої цей першовересневий дзвінок став дебютним у якості керівника школи, яка разом із учнями, педагогічним колективом та батьками приймала почесних гостей Дня знань у Приборжавському – голову Довжанської територіальної громади Віктора Симканича, старосту Приборжавського старостату Марію Ісак, заступника голови ОДА, депутата обласної ради Петра Добромільського, настоятеля Свято-Покровського православного храму о.Олександра Ряшка, депутата ТГ Михайла Менчука. Всі вони привітали учнів та вчителів, а о.Олександр благословив всіх на успішне навчання і освятив кожен клас.

Вл. інф.

Ваш отзыв

Ваш коментар