Версія для друку Версія для друку

Визначили кращих серед юнаків та дівчат

На минулих вихідних змагались юні в такому інтелектуальному виді спорту як шашки. Різні думки про цю гру. Що це таке? Просто гра-забава, інтелектуальна гра, яка позитивно впливає на розвиток розумових здібностей, спорт чи творчість. Але те, що заняття шашками досить корисне для юних, не викликає сумнівів. Прості правила, гра однаковими фігурами даються юним досить легко. А розвиток інших корисних якостей дає їм значну перевагу. Недавно в Білій Церкві провели цікавий експеримент. Дітки в усіх садочках (окрім одного) мали спеціальні заняття з шашок. Результати досить позитивні й обнадійливі. Дітки показують значний ріст в розумовому розвитку.
В Іршавському міському Центрі позашкільної освіти проведено особисто-командні чемпіонати Закарпатської області з швидкої та блискавичної ігор з шашок-64 серед юнаків та дівчат вікових груп 8, 10, 13, 18 років. У змаганнях взяли участь кращі спортсмени області. Боротьба за призові місця була цікавою, але досить прогнозованою. Фаворитом вважалась Катерина Мойсей, дворазова чемпіонка України з шашок-100, багаторазова призерка чемпіонатів України з шашок-64 у своїх вікових групах серед дівчат. Вона й виборола чемпіонське звання в обидвох програмах. Підбиті підсумки і по різним категоріям. Подаю результати наших юних спортсменів. Катерина Мойсей в підсумку виборола 6 перших місць. Непогано виступив і бронзовий призер чемпіонату України у віковій групі 8 років Володимир Погоріляк. В його активі 3 перші, 2 другі та одне третє місце. Дарина Лелітка зуміла вибороти 2 перших, 1 друге та 1 третє місце. Чемпіонське звання виборов і Ігор Гуляна. Вероніка Терпай зуміла вибороти 2 треті місця. Бронзовими призерами стали Анастасія Сенина, Валентин Осійський, Анастасія П’ятак. В залік команди “Вікторія“ міського Центру позашкільної освіти з швидких шашок ввійшли такі спортсмени: Володимир Погоріляк, Анастасія П’ ятак, Олександр Вориняк, Дарина Лелітка, Андрій Кравець, Вероніка Терпай, Валентин Осійський, Катерина Мойсей. Збірна з блискавичної гри має трішки інший вигляд. Це -– Анастасія П’ ятак, Володимир Погоріляк, Дарина Лелітка, Олександр Вориняк, Ігор Гуляна, Вероніка Терпай, Валентин Осійський, Катерина Мойсей. Команда “Вікторія“ виборола перші місця і в швидкій грі, і в блискавичній програмі.