Версія для друку Версія для друку

Цукор на дні, результат в кінці

Протистояння лідерів визначило сильніших
у матчі 7-го туру Іршавської першості з футболу. 5 вересня Загатський футбольний клуб «Карпати» зустрічав гостей з Греблі. Ще літнє сонце, але вже в осінній час зробило ідеальні умови для спортивного протистояння. Обидві команди займають лідируючі позиції в турнірній таблиці, і це було помітно з перших хвилин матчу. Його обслуговував головний арбітр Б.Й. Попюрканич й помічники Маргіта та Береш.
Перша половина гри пройшла з перевагою в контролі м’яча за гостями. У першого номера господарів Юрія Бощоти було багато роботи. Влучними ударами в рамку воріт впродож всього тайму відзначалися атакуючі гравці в білій формі. Захист Загаття навіть не мав змоги перевести м’яч на чужу половину поля. Через напружену боротьбу жовту картку арбітр показав Владиславу Машіку, але капітан команди господарів Віталій Матіко зміг стримати дисципліну команди, що, напевно, і дало за себе знати в другому таймі.
У другій половині матчу сили змінилися. І атакувати почали загатські «Карпати». У гостей теж було декілька моментів, але неймовірними сейвами Бощота тримав свої ворота «сухими» аж до кінця матчу. Що не скажеш про «Беста» – кіпера Греблі. Він пропустив під занавіс матчу два гола. На 90-ій хвилині відзначився Євген Береш. Влучним ударом із штрафної площі поставив «круглого» в саму «дев’ятку». І вже на 2-ій, компенсованій хвилині, Євген Лутак, що вийшовший на заміну, знайшов вільну зону в воротах, і завдав постріл з гострого кута. Впевнена перемога вивела команду Загаття в топ групи Б, на друге місце. Гребля також залишається в трійці лідерів. Першу поділку з великим відривом займає дубрівська «Дружба».

Склади команд:
ФК «Карпати» Загаття: 1 – Юрій Бощота, 14 – Віталій Матіко, 3 – Богдан Павлище, 13 – Дмитро Канюк, 2 – Владислав Машіко, 6 – Василь Лакатош, 8 – Михайло Василевський, 15 – Ігор Фурдь, 10- Євген Береш, 7 – Віктор Габел, 9 – Василь Чепа.
Заміна – Євген Лутак, Ростислав Цільо.

ФК «Гребля»: 1 – Олександр Гайдук, 80 – Іван Костак, 5 – Василь Кормош, 3 – Юрій Галас, 8 – Василь Березнай, 7 – Олександр Іванішко, 10 – Василь Білак, 77 – Василь Галас, 23 – Іван Кормош, 9 – Іван Галас, 4 – Михайло Кормош.
Заміна – Юрій Чіка, Василь Брич, Владислав Сочка.

Микола МАРГІТА.

Ваш отзыв

Ваш коментар