Версія для друку Версія для друку

МІСТО І МІСТЯНИ, ГОТУЙТЕСЯ – СВЯТО НАБЛИЖАЄТЬСЯ!

1341-ий рік.
Означену дату прийнято вважати в історії Іршави часом її заснування.
Як цьогоріч свято відзначатимуть, його формат, програма, перелік заходів, учасників, гостей, локації змагань, виставок, конкурсів, флешмобів, зон торгівлі і комунікацій та багато іншого стало предметом наради, яку минулого вівторка провів Іршавський міський голова Віктор Симканинець.
В переліку намічених заходів більше десятка акцій різного масштабу і спрямування: офіційних, пов’язаних із Днем учителя, спортивних, мистецьких, розважальних і пізнавальних, торговельних і фестивальних, які водночас представлять іршавчанам та гостям міста різноманіття і актуальні аспекти життя громади.
Як про визначені вже можна говорити про художню виставку та пленер, велопробіг, змагання зі спортивного орієнтування, фестиваль «Іршавський рудош», фотозону, торгові ряди. Про деякі родзинки ювілейного – 680 років – свята Іршави говорити допоки зарано, нехай вони стануть приємними сюрпризами.
Найближчим часом буде сформовано оргкомітет, визначено конкретні строки і виконавців. Зокрема, Віра Глушко та Сергій Лупак відповідатимуть та координуватимуть всіх, хто буде долучений до випікання «Іршавського рудоша», який може стати номінантом національного рекорду. Крім посадовців різного роду і рангів, до цієї презентабельної справи намічено залучити і волонтерів, які з доброї волі додадуть відбірні зернята волоських горіхів.
Свято об’єднає всіх: від школярів у конкурсі «Моє місто» до шанованого віку учасників хору ветеранів.
Готуймося всі: хто – до роботи, а хто – святкувати.

Михайло БОРЖАВСЬКИЙ.

Ваш отзыв

Ваш коментар