Версія для друку Версія для друку

Друзі пізнаються…

Через місяць, шановний читачу, разом із вами редакція відзначатиме 75-річчя виходу першого числа Іршавської районної газети «Нове життя». Саме виходу, а не заснування. Адже виходу новинки, подібно зведенню нової хати, передує чимало рутинної і повсякденної роботи, яка майже завжди залишається за кадром. Минулі десятиліття, можливо, що й незворотньо, поглинули імена багатьох, хто так або інакше був причетний до цієї славної сторінки Іршавщини. Дехто може заперечити в характеристиці – славної, але, тільки такої, яка була історія району і його людей.
Перелік етапів і людей, повірте, зайняв би не одну газетну шпальту, якби всіх хоча б перелічити.
Сьогодні наше посилання на історію у переддень такої дати не зовсім передчасне. Ми не звикли пускати сльозу у найскрутніших ситуаціях, знаходимо вихід. І коли колективно вирішили ставати самостійним виданням, знали і очікували на труднощі. Проте боротися з монополізмом окремих наших партнерів одним інколи стає не те, що не під силу, а майже неможливим.
Саме тому, шановний читачу, вас може вразити нова цінова лінійка. Повірте, вона від безвиході. Ми віримо у нашу з вами єдність. Вона тепер у тому, що у складний час треба підтримувати одне одного.
Знаємо, як нелегко знаходити ті, давно вже обезцінені гривні із невеликої пенсії чи зарплати.
Ви берете до рук «Нове життя» і немов відчуваєте дотик дружньої руки, відкриваєте газетні сторінки і знаходите на них далеких і близьких родичів, друзів і знайомих, яких ніколи не купиш ні за які гроші.
Не рвіть старі і налагоджуйте нові зв’язки, а ми й далі в цьому вам допомагатимемо.

Михайло ІСАК,
Колектив редакції.

Ваш отзыв

Ваш коментар