Версія для друку Версія для друку

ЗУСТРІЧ ІЗ ВОЇНАМИ-РЕЗЕРВІСТАМИ

Днями т.в.о. начальника Першого відділу Хустського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки (колишня назва – Іршавський райвійськкомат) Дмитро Соколов провів зустріч із воїнами АТО, які повернулися із місячних курсів резервістів. – Із Іршавщини на курсах побували вісім чоловік, – сказав Дмитро Олександрович. – Всі вони повернулися додому в гарному настрої, при міцному здоров’ї, добре підготовлені й надалі готові
захищати суверенітет і територіальну цілісність Батьківщини.Своїми враженнями про перебування на курсах поділилися Олександр Шекеладзе, Степан Зейкан, Петро Маган та Михайло Пітьовка. Воїни-резервісти схвально відгукнулися про такий досвід, там військова дисципліна і порядок, вони й надалі здатні йти по призову Вітчизни відстоювати рубежі країни.
Зокрема, Михайло Пітьовка сказав, що він пішов служити в АТО з перших днів початку війни на Сході України. У ті важкі часи армія була не укомплектована, доводилося служити в нелегких умовах, усе трималося на допомозі волонтерів та добровольців. Дмитро Соколов подякував атовцям за хорошу службу, пообіцяв всіляко сприяти їм у житті. Відрадно, що у нас є такі люди, які, незважаючи ні на що, готові пожертвувати своїм життям та здоров’ям заради Вітчизни.

Василь БУЖОРА

Ваш отзыв

Ваш коментар