Версія для друку Версія для друку

У чому, де і як зберігати мед

Найкорисніший, найбільш відомий продукт бджільництва, який підкоряє кожного, хто його скуштує –це, звичайно, мед.
Досить часто останнім часом чую запитання, як зберігати мед, чи він псується, які терміни його зберігання тощо. Щоб використовувати мед максимально, недостатньо лише придбати якісний товар, а й необхідно знати, де, у чому, і як правильно зберігати мед у домашніх умовах, щоб у подальшому не нарікати на пасічника.
Розпочнемо із питання, у чому зберігати мед. Звичайно ж, найкращий варіант – скляна банка із доволі щільною кришкою. Існує варіант емальованого посуду, кераміки та дерев’яних бочечок. Найчастіше сьогодні використовують харчовий пластик, який не завжди відповідає вимогам складників. Краще його використовувати лише у крайньому випадку. Категорично забороняється зберігати мед у металевому посуді, у надщербленій емальованій посудині, оцинкованій тарі – це призведе до окислення меду.
Уся тара, у якій має зберігатися мед, повинна бути ідеально чистою та сухою. Краще використовувати для миття банок під мед не рідкі засоби, а господарське мило. І споліскувати великою кількістю води та добре її просушити. Якщо тара нечиста – це призводить до бродіння меду, або так званого пінення. Це ж стається, якщо у ємність з медом потрапила ложка, якою набирали мед і з неї їли – бактерії роблять свою роботу.
Де найкраще зберігати натуральний мед вдома? Найкращий варіант – холодильник. Прохолодне і темне місце у щільно закритій скляній тарі – ідеальні умови зберігання меду.Наявність сонячного світла вкрай згубно для меду – він втрачає вітаміни і ферменти, зберігаючи при цьому лише смак і колір.
Оптимальна температура зберігання меду – від +1 до +20 градусів.Незначною мірою перевищити цю норму можна, але будьте готові, що корисні властивості будуть потроху згасати. А ось температура +40 градусів і вище стане критичною для цього смаколика – внаслідок нагрівання до такого рівня він перетвориться, як і під сонячними променями, на безкорисну солодку масу.Температура зберігання меду згідно з ДСТУ трохи вища – до +25 градусів. Про нижню межу температурного режиму у документі нічого не сказано. На якість і терміни зберігання впливає і вологість приміщення.
Коли будете вибирати місце, де зберігати мед, звертайте увагу також на інші чинники: він не повинен потрапляти під вплив прямих сонячних променів, поруч не має бути токсичних продуктів або джерел пилу. Рекомендується тримати мед у місцях, не доступних для дітей, у герметичній тарі.
Термін зберігання, та власне й термін придатності меду, за умови дотримання вимог його зберігання, необмежений. Завдяки своїм природним властивостям мед зберігає свої смакові і корисні якості досить довго. За довготривалого зберігання він дуже гусне (кристалізується).

Юрій САМОРИГА, пасічник.

Ваш отзыв

Ваш коментар