Версія для друку Версія для друку

Як заробити на продажах не маючи товару?

Заробіток в інтернеті з кожним роком набирає все більші оберти. Карантин також значно пришвидшив процес розвитку онлайн-магазинів, бо довгий період часу крім мережі, купити товар було ніде. Люди почали більше звикати до такого виду шопінгу, що, своєю чергою, дає нові можливості для роботи.

Щоб відкрити власний магазин, до прикладу, з тим же одягом, треба  орендувати приміщення, закупити товар, замовити вивіску і ще багато інших нюансів, що потребують чималих вкладень. Щоб заробити гроші на продажах в інтернеті – стартового капіталу не потрібно. Як? Дропшипінг. Якщо говорити простими словами, це реалізація чужого товару з власною націнкою. Схема роботи сама по собі не складна. Спочатку вибираємо прибуткову нішу (вид товару), шукаємо одного або декількох постачальників (в інтернеті купа таких контактів. Щоб не витрачати час, можна придбати готову базу з номерами телефонів. Ціна орієнтовно 100-200 грн.), домовляємося і обговорюємо умови співпраці, створюємо сторінку в таких соцмережах, як Instagram, Facebook (можна виставляти товар й на olx, prom, або інших подібних платформах) – і все, залишилося знайти покупців.  Далі спробую пояснити на конкретному прикладі. Ви продаєте жіночі сукні. У постачальника ціна на плаття – 300 грн. На сайт викладаємо товар вже з націнкою – 500 грн. Покупець оплачує і оформлює замовлення. Ви його приймаєте і передаєте адресу постачальнику, при цьому висилаючи 300 грн. за сукню, а 200 грн. залишаєте собі – це і є ваш чистий дохід. Тобто не потрібно мати товар на складі, відправляти і пакувати замовлення. Достатньо знаходити покупців, публікувати фото асортименту і відповідати на повідомлення.

Знаю людей, що продаючи приладдя для рукоділля таким способом заробляють 10 000-20 000 грн. на місяць. Проте, щоб досить успіно працювати по системі дропшипінгу, варто дотримуватися деяких порад:

  1. Обирайте правильну нішу. Не потрібно продавати те, що подобається конкретно вам, шукайте популярний і затребуваний товар. Ту ж одежу я б не рекомендувала, бо інтернет вже просто «кишить» подібними магазинами – дуже велика конкуренція.
  2. Гарно оформлюйте свою сторінку в мережі: вибирайте естетичні фото, робіть цікавий і грамотний опис, заохочуйте покупців акціями та знижками.
  3. Одразу вказуйте й ціну, щоб не витрачати час на відповіді кожному окремо.

Тепер ви знаєте, як заробляти на дропшипінгу, і що це взагалі таке. Подібний метод діяльності вибирають все більше  й більше підприємців, що займаються торгівлею. Як на мене, то це чудовий варіант, щоб спробувати роботу онлайн, адже тут ви нічого не втрачаєте і можна припинити діяльність у будь-який момент.

Богдана ШМУЛИГА

Ваш отзыв

Ваш коментар