Версія для друку Версія для друку

Ювілейна виставка мисткині

Мальовничий, зачарований край Боржавської долини славиться талановитими людьми. Серед них і обдарована майстриня з художньої вишивки Уляна Войнарович з м.Іршави. Вона вже десятки літ член народного об’єднання художників та майстрів народної творчості «Колорит Боржави».
Днями у виставковій залі міського будинку культури проходила відкрита ювілейна персональна виставка, на якій представлено понад 90 робіт. Це картини з квітами, пейзажі, зображення тварин та натюрморти, картини на релігійну тематику, вишиті сорочки, серветки, скатерті, які виконані з любов’ю і душею, зі смаком та високою майстерністю.
Відкрив виставку член Національної Спілки художників України, голова народного об’єднання художників та майстрів народної творчості «Колорит Боржави» Василь Філеш, який високо оцінив її працелюбність і талант, подякував за участь у районних, обласних та всеукраїнських фестивалях, участь у майстер-класах. Він вручив ювілярці цінний подарунок.
Привітав мисткиню із ювілеєм сусід Уляни Войнарович, методист міського будинку культури Борис Ломага.
Вокальний дует народного вокального ансамблю «Смерічка» будинку культури «Шахтар» с. Ільниця у складі Вікторії Поляк та Наталії Палюх подарували музичне вітання.
Настоятель Петро-Павлівського храму отець Василій Ігнат відзначив талант мисткині та її захоплення роботами на релігійну тематику.
У своєму виступі Уляна Войнарович наголосила, що вона не може жити без творчої праці, постійно мусить бути в пошуку.
Поціновувачі художньої вишивки Уляни Войнарович можуть ознайомитися з її роботами у виставковому залі міського будинку культури.

Василь БУЖОРА

Ваш отзыв

Ваш коментар