Версія для друку Версія для друку

Віраги знову «засвітилися». На цей раз – у Чернівцях

Читачі районки, напевне, вже звикли до того, що батько Іван і син Владислав Віраги з Іршави постійно беруть участь у турнірах з мотокросу, часто повертаються додому з нагородами. На цей раз вони змагалися в Чернівцях – брали участь в четвертому етапі Кубка України з мотокросу. Фортуна усміхнулася сину – він фінішував третім. Батько теж міг стати призером, та прямо перед ним «спіткнувся» один з учасників престижного турніру і зачепив його мотоцикл, що й призвело до майже аварійної ситуації. І все ж, Іван Віраг зумів знайти у собі силу волі і енергію, підвівся і далі повів свого «залізного» коня, щоб дійти до фінішу і виборов четверте місце.
– Я беру участь в змаганнях не вперше, – тепер уже усміхається Іван Віраг. – Але таке зі мною ніколи не траплялося. Прикро, що цьому сприяла не підготовлена як слід траса. Вона була дуже важкою, слизькою і небезпечною – перед тим там міряли сили і змагалися у вправності квадроциклісти, які й понівечили трасу. Попри травму, яку одержав, маю насолоду від того, що в змаганнях брали участь найкращі мотокросмени України – з Києва, Чернівців, Дніпра, Запоріжжя, Львова, Житомира, Харкова, Володимира-Волинського, Рівного, Мукачева, Ужгорода,Івано-Франківська та інших міст.
Спонсорську допомогу у виступах команди надали Іршавський міський голова Віктор Симканинець та депутат міськради Богдан Фозекош.
Іршава у цьому виді спорту завжди показує клас! І тут чимала заслуга батька і сина – Івана і Владислава Вірагів. Хай і надалі вам фортунить!

Василь ШКІРЯ

Ваш отзыв

Ваш коментар