Версія для друку Версія для друку

Іршавщина – коротким рядком

1. Поліцейські Іршави повернули додому маленького хлопчика, – повідомляє ГУНП в Закарпатській області. 14 липня, під час патрулювання території села Кушниця, що на Хустщині, інспектори групи реагування помітили розгублену жінку, яка просила про допомогу. Як з’ясувалося, на вулиці Центральній місцева мешканка зустріла дитину, яка гуляла без нагляду дорослих. Через свій вік хлопчик не міг повністю відповісти на запитання поліцейських. Проте інспекторам вдалося вияснити, що йому 4 рочки, і він, граючись на городі, вирішив вийти на вулицю, щоб прогулятися. Поліцейські  поспілкувалися з  місцевими мешканцями, проаналізували отриману інформацію – і  швидко розшукали матір дитини. Виявилося, що 27-річна жителька Кушниці, відволіклася, доглядаючи свою меншу дитину, і не помітила, що через присадибну ділянку її син вийшов на іншу вулицю села. 
2. На Іршавщині знищили шкільний дендропарк. На території колишньої Іршавщини (тепер Хустщини) на подвір’ї навчального закладу знищили дендропарк. Мова про Кушницьку ЗОШ. Про це в соцмережі повідомила директорка школи Ганна Белей: «Це жахлива бездіяльність людей, які ніщо ще не створили і не збудували своїми силами і руками, а знищили за півдня те, що нами односельчанами і керівниками села відтворювалося майже півстоліття», – йдеться в дописі. Про це повідомляє Закарпатський Діалог.
3. В Іршаві розгулювали «озброєні» молодики. Лише згодом виявилося, що автомати були іграшковими. «15 липня, у ході моніторингу мережі Інтернет працівники поліції Іршави виявили публікацію регіональних ЗМІ про озброєних пішоходів у центрі міста. Поліцейські негайно перевірили інформацію. Дільничні офіцери поліції швидко встановили особи зафіксованих на світлинах чоловіків та розшукали їх.Встановлено, що «зброя», яку мали при собі місцеві мешканці, є іграшковою. Таким чином, інформація, поширена деякими ЗМІ, не відповідає дійсності», – йдеться в дописі Поліції Закарпатської області в Facebook.

Ваш отзыв

Ваш коментар