Версія для друку Версія для друку

Яка риболовля без юшки

Минулої неділі усі дороги вели до озера готельно-ресторанного комплексу «Тиса» Іршавської райспоживспілки – тут проходив 12-ий турнір з риболовлі серед людей з обмеженими фізичними можливостями. Незважаючи на тридцятиградусну спеку, любителі «тихого полювання» прийшли сюди із своїми вудочками і наживками, протягом двох годин (а саме стільки часу відведено для проведення турніру) із неослабною увагою стежили за поплавком, раділи, коли у них на гачок спіймалася риба.
− На щастя, день видався «рибним», − задоволено каже голова товариства з обмеженими фізичними можливостями Михайло Ісак. – Учасники змагання залишилися задоволеними. Пофортунило всім: якщо не рибу спіймати, то хоча б добре відпочити. Бог і справді обдарував цей чарівний куточок природи чудовими краєвидами, особливо радує туристів озеро, в якому завжди чиста прохолодна вода.
Головний суддя змагань начальник Іршавської дільниці водного господарства Берегівського МУВГ Василь Турянин пильно зважив рибу, визначив переможців. Ними стали Петро Сак із Сільця, Сергій Метенько з Іршави та Михайло Ісак з Приборжавського. Нагороди переможцям та всім учасникам змагання вручили Іршавський міський голова Віктор Симканинець та голова Іршавської райспоживспілки Сергій Лупак.
− Ми щиро вдячні Сергію Андрійовичу за те, що він уже впродовж кількох років залишається нашим надійним співорганізатором та спонсором, − каже М.Д.Ісак. − Змагання проведено на високому рівні. Якщо торік був 21 учасник, то тепер 27. Усі вони добре підготувалися до турніру, показали хороший результат.
Приємно було дізнатися, що найстаріший рибалка Петро Пітра із Білок став членом районного товариства мисливців і рибалок рівно 50 років тому. Цьогоріч він прийшов на змагання із сином Юрком – обидва показали непоганий результат.
Рибний бульйон для всіх учасників змагань приготував Іван Ігус – яка риболовля без юшки.

Василь ШКІРЯ

Ваш отзыв

Ваш коментар