Версія для друку Версія для друку

Водні пригоди на Боржаві

Водні спортивні змагання по річці Боржава вже вдруге радували жителів Довгого у спекотні літні дні. На жаль, минулого року через пандемію дійство не проводили. Регата була започаткована з метою збереження екологічного стану річок, дотримання техніки безпеки на воді та як весела атракція, до участі в якій були допущені будь-які немоторні плавальні споруди – човни (у тому числі надувні), плоти, конструкції з пінопласту і т.д. Єдина умова – кожне судно обов’язково мало бути обладнане мінімум одним рятувальним кругом або жилетом. Організатори дійства – Туристично інформаційний центр Боржавської долини та Довжанська ТГ.
Учасникам, а їх було аж 23 команди, вдалося продемонструвати багато цікавих саморобних транспортних засобів з оригінальним декором, доповнюючи все командними костюмами. Крім жителів Довжанської ОТГ, були також представники із Греблі, Іршави, Мукачева та, навіть, із Сіверодонецька. За результатами Регати нагородили переможців у таких номінаціях:
«Телекі на камері» (найшвидше судно) – команда «БРЗО»;
«Верховинський Якорь» (команда, яка найбільше пропливе) – «Уварабей»;
«59-та Повінь» (найоригінальніше судно) – «Двадцяте століття»;
«Нащадки Довгая» (найчисленніший екіпаж) – «Молода Сімка».
Після заплави голова Довжанської ОТГ Віктор Симканич та начальник управління туризму та курортів ОДА Маріанна Готра відкрили Пам’ятний знак у вигляді якоря. Також у рамках заходу провели кулінарні майстер-класи, різноманітні конкурси, змагання, перетягування канату через річку та першу водну дуель. Для тих, хто не встиг взяти участь у змаганнях в Довгому, вже 25 липня буде можливість повторити спробу на Ужгородській регаті-2021.

Богдана ШМУЛИГА.

Ваш отзыв

Ваш коментар