Версія для друку Версія для друку

СПОРТИВНІ ЗДОБУТКИ – РІДНИМ І ЮВІЛЕЮ ДЕРЖАВИ!

Цифра 3 у нинішньому етапі життя Віталія КЛЯПА багато в чому визначальна. Три роки відтоді, як хлопець серйозно зайнявся спортом; у ювілейній даті держави – тридцятиріччі, так само присутня ця цифра; у цьогорічному його чемпіонському результаті – 3,13,3, – судіть самі, вона так само присутня. У середині минулого червня в Кропивницькому пройшли фінальні змагання ХХVІІІ Всеукраїнської спартакіади «Повір у себе» серед дітей з інвалідністю. Наш земляк успішно виборов на них перше місце.
Це – якщо вести мову про біг на дистанцію 800 метрів. Окрім того Віталій Кляп зайняв у нелегкій боротьбі дві треті місця: у бігу на стометрівку та стрибках із розбігу, подолавши відстань 3,15 метра.
– Для нас усіх у сім’ї, успіхи сина – це додаткова стимуляція, – ділиться думками мама юного спортсмена Євгенія Іванівна. Створювати умови для його занять, знаходити додаткові можливості для поїздок, його реабілітації, а ще – підтримувати рідну дитину, як матеріально, так і у морально-психологічному плані.
– Для наших вихованців подібну підтримку навряд чи можливо переоцінити, – немовби продовжує наш діалог тренер Ольга Іванівна Дзьома.
Спортивний наставник Віталія Кляпа наголосила на не менш важливому аспекті цьогорічних здобутків свого підопічного. Здобувши призові місця на Всеукраїнській спартакіаді наш земляк успішно виконав високі спортивні нормативи: у бігу на 800 метрів – ІІ-ий дорослий розряд; за стометрівку – ІІІ-ій дорослий і у стрибках – ІІІ-ій юнацький.
На цей раз у випадку із перемогою Віталія КЛЯПА сталося як у народній приказці: розділена радість – подвійна радість; заступник голови ОДА, депутат обласної ради Петро Добромільський пообіцяв чемпіону безоплатну путівку у профільний санаторій на оздоровлення.

Михайло ІСАК.

Ваш отзыв

Ваш коментар