Версія для друку Версія для друку

Красні літа Марти Ханас

На минулому тижні у актовій залі Іршавської райспоживспілки зустрілися кооператори багатьох поколінь Іршавщини – теперішні працівники, ветерани споживчої кооперації, друзі. Усі вони зібралися тут, щоб привітати із чудовим і щасливим ювілеєм − дев’яностим днем народження чудову і прекрасну жінку, хорошого і вмілого організатора, добре знаної і шанованої не лише в районі і області людини, мудрого і ефективного керівника, директора ПСК «Коопунівермаг» Марту Михайлівну Ханас.
Найкращі слова привітання і побажання на її адресу у своїх виступах висловлювали голова Іршавської міської ради Віктор Симканинець, голова облспоживспілки Василь Цап, голова правління Іршавської райспоживспілки Сергій Лупак, голова Іршавської організації ветеранів України Петро Король, колеги по роботі: Іван Воскобійник, Ганна Сабадош, Оксана Бабинець, Іван Матуш. Кожен із них згадував про якийсь епізод з свого життя, пов’язаний із іменинницею, але всі сходилися на тому, що Марта Михайлівна людина щирої душі і доброго серця. Водночас вона завжди була і залишається дотепер принциповою і вимогливою, свого часу брала активну участь у розбудові споживчої кооперації району, за що удостоєна численних нагород. А високі нагороди та відзнаки – гідна оцінка її роботи.
А ще того дня, крім нагород – подяк, грамот і подарунків виступаючі бажали М.М.Ханас міцного здоров’я, бадьорості, успіхів у праці, віншували довгих років життя на многая і благая літ і дарували квіти.

Василь ШКІРЯ

Ваш отзыв

Ваш коментар