Версія для друку Версія для друку

Іршавщина – коротким рядком

1. У Білках роми напали на медиків. «28 червня близько 1 год. ночі на бригаду нашої станції було здійснено напад представниками ромського населення у місці компактного проживання вказаної нац. меншини в с. Білки. Нашим співробітникам вдалося уникнути тілесних пошкоджень незважаючи на вкрай агресивну і неадекватну поведінку нападників, погрози фізичної розправи. Пошкодження отримав автомобіль ЕМД та нанесено моральну шкоду працівникам. Викликано наряд поліції. Хочемо звернути увагу щодо насилля над медичними працівниками та безпеку під час здійснення своїх службових обов’язків, а також проблему ромського населення, яка останнім часом сильно загострилася в нашій області. Сподіваємося на взаємодію та вчасне реагування по даному питанню представників місцевої влади та депутатів», – повідомляє Іршавська станція екстреної медичної допомоги в Facebook.
2. Громади Іршавщини отримають субвенції з держбюджету. Нещодавно відбулося засідання комісії з питань бюджету Закарпатської обласної ради. Серед важливих питань Іршавщини розглянули такі: розподіл субвенції на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти (закупівля комп’ютерів, меблів), а саме: Іршавська ТГ – 2 млн 904 тис.грн; Довжанська ТГ – 821 тис.грн;  Зарічанська ТГ – 613,7 тис.грн; Керецьківська ТГ – 805,5 тис.грн; Білківська ТГ – 1 млн 685 тис.грн; Спрямували кошти для природоохоронних та протипаводкових заходів: Білківська ТГ – 500 тис грн для захисту центральної частини села Білки від підтоплення, зокрема ремонт берегоукріплення потічків, які знаходяться по обидві сторони країв шкільної території опорної Білківськоі ЗОШ 1-3 ст. Про це повідомляє «Irshava News».
3. У Приборжавському презентовано проєкт Першої боржавської велодрезини. Як зазначає в Facebook Олексій Петров – голова Закарпатської обласної ради: «Це один із етапів нашого, разом із громадою, порятунку Анці Кушницької. Сьогодні випробував апарат на власному досвіді, і, скажу вам, це якийсь нереальний драйв! Переконаний, ця атракція користуватиметься попитом як серед туристів, так і самих закарпатців». Даний проєкт реалізований за підтримки Закарпатської обласної ради та Довжанської ОТГ. Він охоплює територію двох ТГ: Довжанську (ст. Приборжавське – 4км) та Білківську (ст. Луково, Імстичово, Білки – 5 км). Тут наразі встановлено 10 велодрезин, на яких зможе кататись одночасно до 40 осіб.

Ваш отзыв

Ваш коментар