Версія для друку Версія для друку

Цікавий та незвичний вид розваг – картинг

Картинг, як вид спорту, виник ще в минулому столітті, зараз він стрімко набирає популярність і охоплює все більше й більше поціновувачів. Гонки на спеціальних машинках є досить безпечними, доступними та надзвичайно цікавими.
Павло Горзов, власник закритого картодрому, розповідає про такий вид дозвілля: «Вирішив займатися картингом, бо в Іршаві такого нема, і щоб людям було де розважитися. Звичайно, траплялися й різні труднощі на шляху: підтікав дах, від чого вся траса була мокрою. Тоді ми були вимушені закритися. Потім карантин, який також вніс свої корективи. Проте з усім мені допомагали друзі і влітку буде якраз рік з моменту нашого відкриття».
Такий вид розваг підходить для всіх, хто хоче випробувати свої сили в автомобільному спорті, адже Павло разом з командою (куди входять два інструктори та механік) організовують змагання кожної неділі. Мало хто знає, але багато відомих гонщиків «Формули-1», навіть сам Міхаель Шумахер, розпочинали свій шлях у великий спорт з дитячої секції картингу, адже це єдиний вид автомобільного спорту, яким може займатися дитина чи підліток.
«Найбільше подобається, коли відвідувачі виходять з посмішками, із радістю діляться своїми емоціями. У нас тільки одна ціль – розвивати і ще раз розвивати. Звісно, ми хочемо покращувати свій сервіс і виходити на більш високий рівень», – каже Павло.
Картинг – можливість гарно провести час з друзями, отримати незабутні емоції і враження. Крім того, це ще і досвід, за допомогою якого можна розвинути корисні навички керування автомобілем та впевненості в собі.

Богдана РЯБЕЦЬ

Ваш отзыв

Ваш коментар