Версія для друку Версія для друку

Іршавщина – коротким рядком

1. У присілку Піньковиця Білківської ТГ жителі самотужки облаштували дитячо-спортивний майданчик. Земельну ділянку під цей спортивний об’єкт виділила Білківська сільська рада, яка також допомогла з освітленням та щебенем. 20 червня відбулося офіційне відкриття, для відвідувачів організували дискотеку, феєрверк та святковий ярмарок, гроші з якого підуть на розвиток та благоустрій майданчику. Сама ідея такого дитячого майданчику виникла в Петра Романця та Василя Кляпа ще два роки тому. І відразу почалися певні зрушення у цьому напрямку. У лютому минулого року виділено земельну ділянку. Звісно, у цієї справи знайшлося чимало скептиків, які до останнього не вірили в її успіх. Були дискусії навколо місця розташування та й самої земельної ділянки. Як стверджує Білківський сільський голова Василь Зейкан, разом зі своєю командою завжди готовий підтримати такі хороші ініціативи і справи людей. Він виступає за повноцінний розвиток усіх шести сіл Білківської громади та докладає для цього зусиль.
2. Новий енергоефективний насос. Комунальне підприємство по водопостачанню Іршавської міської ради завершили ІІ етап з встановлення та запуску в роботу 2-го енергоефективного фекального насосу на каналізаційно-насосній станції очисних споруд,  виробництва «Willo» Німеччина, інформує Іршавська міська рада. Заміна даних насосів дозволить зменшити кількість використання електроенергії для забезпечння технологічного процесу з очистки стічних вод.
3. Обвалилася частина стіни. Іршавський басейн продовжує руйнуватися – повідомляє Іrshava-news. Найвідоміший і найскандальніший довгобуд Іршавщини продовжує руйнуватися. На об’єкті вже з десяток років не ведуться жодні будівельні роботи, а природа продовжує робити своє. Минулого року корпус майбутнього басейну почав розвалюватись.  Вчора не витримала бокова стіна, частина обшивки злетіла з каркасу під час негоди. За побудову басейну, чи перепрофілювання будівлі у спорткомплекс виступало чимало кандидатів у мери та депутати, проте після виборів з місця питання не зрушило. 
4. В ОДА розповіли деталі довгоочікуваного ремонту дороги на Іршавщині. Нещодавно в межах Іршавщини розпочали ремонт шляху територіального значення Т0712 на відрізку Іршава-Білки. Мирослав Білецький – перший заступник голови Закарпатської ОДА, розповів, що для проведення ремонтних робіт на цій ділянці автошляху з Дорожнього фонду виділили 19 млн. 119,300 тис. гривень. За рахунок зазначених коштів підрядник у межах населених пунктів с.Дубрівка та с.Білки влаштує передусім ровики поширення, тобто розширить та укріпить дорожнє полотно відповідно до паспортних даних дороги. Далі зроблять регенерацію конструктивного шару дорожнього покриття за технологією «холодний ресайклінг», влаштують вирівнюючий шар з асфальтобетону та верхній шар покриття. Загалом на двох відрізках вдасться відремонтувати понад 2 км дороги. Аби забезпечити безпеку руху, після завершення будівельних робіт, підрядник влаштує горизонтальну розмітку, дорожні знаки та сигнальні стовпчики.

Ваш отзыв

Ваш коментар