Версія для друку Версія для друку

«Berloga» – наша велика сім’я, яку об’єднує спорт

У березні на шпальтах «Нового життя» вже публікувався матеріал про Павла Булецу, у житті якого спорт займає чи не найперше місце. Зараз же темою нашої розмови стала «Berloga» – місце, яке об’єднує його однодумців, місце, де панує дружня атмосфера та підтримка, де діти та дорослі розвивають не тільки тіло, а й впевненість в своїх силах та вміння протистояти життєвим негараздам.
Відвідувачів клубу навчають сам Павло, дворазовий чемпіон з ММА, В. Бобик – чемпіон України та Європи з кікбоксингу та В. Дутка – чемпіон з важкої атлетики.
«Berloga» – це, так би мовити, проєкт (спортзал), який дає можливість тренуватися абсолютно всім, незалежно від віку, статі, національності, релігії чи статусу. Хоч місце і невелике, та тут є все необхідне для того, щоб покращити фізичне здоров’я та стати бійцем», – каже хлопець. Цей зал унікальний в першу чергу тим, що тут не просто навчають діток бойовим навичкам, а й розвивають любов до навколишнього світу, відчуття відповідальності за ближнього, бажання змінювати світ на краще своїми діями.
Невід’ємною частиною їх роботи є організація благодійних заходів для підтримки малозабезпечених сімей: «Наша мета – максимально надихнути молоде покоління на розвиток спорту, охочих навчити самооборони та як поводитися в надзвичайних ситуаціях, розширити знайомства і вирішувати різнопланові проблеми по мірі їх виникнення, об’єднуватися з активними людьми для втілення різних задумів».
«Berloga» ні в якому разі не хоче бути комусь конкурентом, вона відкрита, прагне об’єднуватися з іншими поціновувачами здорового способу життя і кажуть, що будуть раді запрошенням до різних заходів: «Не важливо, де саме займатися. Ми тренуємося в гаражі, але нас гуртує єдине бажання. Скільки чемпіонів розпочинали свій шлях саме з таких місць, та це не завадило їм піднятися на вершину і досягти успіху. Я сподіваюся, що нас помітить влада і допоможе з кращим приміщенням, щоб ми мали можливість долучити ще більше дітей, більше молоді, за якою і є наше майбутнє».
У вік, коли сучасні технології на піку популярності, надзвичайно важливо підтримувати у підростаючого покоління бажання не до щоденного використання ґаджетів, а до спортивного і духовного розвитку. Для кожного з них спортзал став великою сім’єю, а тренери – справжніми наставниками, зразками для наслідування, що готові дати пораду та допомогти знайти вихід із будь-якої ситуації: «Підтримка – це найголовніше в будь-якій праці, стараннях та тренуваннях. Вона дає вогник, розпалює жагу до наполегливості, спонукає мріяти. Тож підтримуймо одне одного тут і зараз, а не тільки тоді, коли ви чогось досягнете. Розвивайтеся, підказуйте, допомагайте і ніколи не забувайте нагадувати собі, що ви найкращі. Пам’ятайте, чемпіон – не той, хто постійно виграє, а той, хто падає, встає і ніколи не здається!».

Розмову вела
Богдана РЯБЕЦЬ

Ваш отзыв

Ваш коментар