Версія для друку Версія для друку

Сильний вітер не став перешкодою проведенню 6-го туру обласної першості серед аматорів

Нижній Коропець з Мукачівщини приймав футбольний клуб «Боржава» Довге.
Передостання гра кола виявилась досить напруженою, адже клуби тісно пересуваються в турнірній таблиці. Господарям потрібний відрив, а гостям необхідно наздогнати лідерів.
Першими матч розпочали юнаки. Гра виявилася напрочуд рівною, але лише Нижньому Коропцю вдалося загнати шкіряного у ворота з самого початку матчу. У другому таймі один з гравців команди господарів за неспортивну гру був вилучений з поля, отримавши другу жовту картку. Що хотілося б відмітити – напруженість не на самому полі, а за його межами. Дуже бурхливо висловлював свої емоції головний тренер юнаків Іван Михайлович Кіштунинець. І в першому таймі жовту від арбітра Анатолія Гала перетворив на червону в другому.
Президент клубу господарів була змушена власноруч відводити «горе-тренера» подалі від поля. Поліція в свою чергу, це б не могла зробити, у зв’язку з відсутністю на футбольному матчі. Але рахунок на табло 1-0 став позитивом для мукачівських юнаків.
О 17:00 розпочали поєдинок дорослі команди. І вже з перших хвилин обмінялися атаками. Поки що лише 0-1 за кутовими. І якщо на 28-ій хвилині рахунок між кутовими був вже 1-2, гості подають кутовий м’яч, з штрафного вибивають господарі і 9 номер коропчан, Іван Делеган виходить один на один з голкіпером гостей, і обвівши останнього, закатує перший м’яч. Аж до останніх хвилин першого тайму «Боржава» старалася скоротити відрив, але Денис Федей дав свисток в роздягальню.
На другий тайм команди вийшли без замін, і вже через 3 хвилини Сергій Кундрик збільшує відрив Нижнього Коропця на два голи. На 58-ій хвилині була пред’явлена перша жовта картка 14-му номеру господарів Крістіану Попику.
На 70-ій хвилині рахунок міг бути 3-0 і лише чудо рятує гостей, мяч влучає рекошетом від перекладини на лінію воріт і вилітає в поле.
Третьою заміною вийшов граючий тренер Нижнього Коропця № 4 Віктор Гей.
Дуже багато неарелізованих ударів у воріт створив №7 Довжанського клубу Віталій Сурмач, непопопавши в пусті ворота.
І це не пробачають господарі, змушуючи фолити в штрафній №2 довжан Віктора Ловгу, отримавши пенальті та червону картку. Генріх Мкартчан забиває 3-ій гол з одинадцятиметровки. 3-0. Турнірна таблиця залишається незмінною.
У наступному турі «Боржава» прийматиме Перечинський «Хімік», а Нижній Коропець відправиться в Лінці.
ФК «Нижній Коропець» :
Михайло Янкович, Іван Делеган, Сергій Кундрик, Олег Афанасьєв, Іван Мартинузі, Владислав Попшков, Кристіан Попик, Михайло Трухан, Генріх Мкатрчан, Олександр Тенуський, Ерік Росул
Тренер: Віктор Гей
ФК «Боржава» Довге:
Михайло Керичанин, Віктор Ловга, В’ячеслав Крюков, Іван Фулей, Михайло Бідзіля, Юрій Каганець, Денис Фляшко, Олександр Мадяр, Віталій Сурмач, Михайло Якуб, Михайло Батрин
Тренер: Василь Фірка

Микола МАРГІТА.

Ваш отзыв

Ваш коментар