Версія для друку Версія для друку

Подяка і вдячність

20 червня відзначатиме свій прекрасний ювілей – 90-річчя директор ПСК «Коопунівермаг» Іршавської райспоживспілки Марта Михайлівна Ханас.
Шановна Марто Михайлівно!
Прийміть найкращі привітання і побажання з нагоди Вашого ювілею!
У цей знаменний день весь колектив ПСК «Коопунівермаг» від щирого серця вітає Вас і висловлює глибоку вдячність за Вашу сумлінну багаторічну працю.
Ваш трудовий стаж у споживчій кооперації − 74 роки, які Ви віддали нелегкій, але дуже потрібній справі, справі служіння людям. І весь цей час усі ті, хто трудився з Вами і зараз працює знають Вас, як прекрасну людину, як надійну подругу, яка завжди готова допомогти
і словом і ділом.
Не один працівник під Вашою турботливою опікою успішно оволодів професією і тепер завдячує Вам, як наставнику, як людині щирої душі, доброго серця.
За час трудової діяльності зустрічалося чимало труднощів, нелегких випробувань, перешкод, але Ви завжди з честю їх долали, бо живете і працюєте в ім’я людей та на благо споживчої кооперації.
Ви, Марто Михайлівно, внесли вагомий вклад у розвиток споживчої кооперації, брали активну участь у будівництві магазинів, які є окрасою міста Іршава.
Ваші роки − це вершина, до якої вели нелегкі дороги впродовж 74-ох років щоденної клопіткої праці в системі споживчої кооперації, з них – 58 років Ви очолюєте колектив «Коопунівермагу». Ваш досвід організатора, людини з багатогранним мисленням, своєю компетентністю, сумлінністю, принциповістю та вимогливістю, як невтомний керівник заслужили авторитет і щиру повагу серед кооператорів району та області.
За трудові досягнення уряд високо оцінив Вашу чесну, самовіддану працю, за що нагороджені орденом Трудового Червоного прапора. Високі урядові нагороди та відзнаки − гідна оцінка Вашої роботи.
Тож сердечно дякуємо за Вашу працю, мудрість і терпіння, за розуміння і віру у світлі прийдешні дні.
Нехай щастить Вам, шановна Марто Михайлівно, міцного Вам здоров’я, щастя, родинного затишку, довгих років життя на многая і благая літ.

Із повагою до Вас колектив та ветерани
ПСК «Коопунівермаг».

Ваш отзыв

Ваш коментар