Версія для друку Версія для друку

МУЗИЧНИЙ ДУБЛЬ ВІД ОЛЕКСАНДРА ЛУПАКА З БІЛОК

Перефразовуючи відомий вислів, можна стверджувати, що нагорода вже дійшла до свого героя. Буквально днями юнак з Білок Олександр Лупак отримав диплом першої премії на міжнародному конкурсі «Golden fest», який організовує центр освітніх інновацій та творчості «Гармонія». Учасники демонстрували свої таланти в різних номінаціях. Це і вокальний, хореографічний, інструментальний, цирковий жанри, і прикладне та образотворче мистецтво, і фото, і театр моди тощо. Конкурс відбувався в онлайн-режимі.
Олександр – вихованець Білківської ДШМ і цьогоріч є її випускником. Він прекрасно виконав музичний твір на баяні. А ще хлопець став дипломантом обласного конкурсу серед виконавців на народних музичних інструментах і пройшов у другий тур. У першому турі змагалося сорок учасників з різних куточків Закарпаття.
Як розповідає викладач юнака Роберт Горзов, Олександр дуже наполегливий, полюбляв вивчати вдома самотужки підбір нот для того чи іншого твору. Та й він був серед тих охочих учнів, з якими часто займалися в усі робочі дні, а не лише двічі на тиждень, як передбачено навчальною програмою школи мистецтв.
Звісно, в здобутках учнів відчувається і вагомий внесок викладача. Заслуговує на увагу той факт, що обидва вихованці Роберта Горзова: Олександр Лупак та Едуард Штефаньо неодноразово займали призові місця на районних й обласних конкурсах в ансамблевій грі.
Приємно, що юні таланти славлять Білки на такому високому рівні.

Іван КОПОЛОВЕЦЬ

Ваш отзыв

Ваш коментар