Версія для друку Версія для друку

І турнір і суботник

Цієї неділі відбувся перший, хоча і не офіційний, зате дружній аматорський волейбольний турнір Зарічанської ТГ, в якому брало участь 5 команд громади. Ця подія надзвичайно презентаційна і мотивована, адже волейбольних турнірів в минулому було вкрай мало і це можна вважати на рівні колишнього району.
Але починати з чогось потрібно. Тому вже навіть і за відгуками гравців можна судити, що такі заходи неодмінно підвищать рівень волейболістів, сформують достойні команди і в майбутньому стануть підґрунтям для проведення повноцінних змагань з волейболу. На те, що цей вид спорту вартий уваги, вказує і непоганий рівень команд турніру, які часто у вільний час грають у волейбол, і присутність великої кількості глядачів, серед яких були і голова Зарічанської ТГ Марина Іванівна Васько та староста с. Гребля Неля Іванівна Антолик. Заявку на гру подали команди депутатів Зарічанської ТГ та старости с. Нижнього Болотного та Вільхівки. Сам турнір був організований ГО «Іршавщина» в рамках проєкту «Популяризація відпочинкових можливостей та проблем берега річки Боржава в межах с. Гребля», керівником якого є Іван Штефаньо за фінансової підтримки ГО Товариство Лева (м. Львів) за кошти Національного фонду підтримки демократії / National Endowment for Democracy (м. Вашингтон, США).
Реалізуючи цей проєкт, уже на березі річки Боржава був суботник. Під час його проведення 250 метрів берега річки прибрали від сміття та викосили від бур’янів та чагарників, пофарбували металеві опори відкритого волейбольного майданчика, також закуплено спортивний інвентар для обладнання майданчика та гри у волейбол і проведено даний волейбольний турнір. А до кінця червня на цій території проводитиметься вільний кінопоказ та трансляція футбольного матчу. Переглянути фотосвітлини заходу і афіші щодо вільного кінопоказу та трансляції футбольного матчу, можна на фейсбук сторінці «Греблянин».

Михайло ШТЕФАНЬО

Ваш отзыв

Ваш коментар