Версія для друку Версія для друку

Жива вода – безцінний скарб. Її потрібно берегти

Такий головний лейтмотив виступу заступника Іршавського міського голови Івана Васильцюна на урочистостях з нагоди відзначення професійного свята – Дня працівників водного господарства.
− Кожна галузь економіки, − наголосив Іван Петрович, − потребує надійного водопостачання та належного функціонування водогосподарських об’єктів. Ваша служба повсякчас дбає про поліпшення стану навколишнього середовища, очищення водних джерел, здійснення посадок зелених насаджень, благоустрій населених пунктів та прибирання побутового сміття. У нашому благодатному краї люди завжди із великою повагою і шаною ставилися до криниць, джерел, колодязів, їх упорядковували. Бо жива вода – безцінний скарб, який потрібно берегти.
Про роботу працівників водного господарства району мову вів начальник Іршавської експлуатаційної дільниці Берегівського міжрайонного управління водного господарства Василь Турянин. Він сказав, що на Іршавщині основні водні джерела (річки, канали, потічки), а також гідротехнічні споруди (греблі, шлюзи, водоканали) підпорядковуються Берегівському МУВГ, яке здійснює в межах своїх повноважень експлуатацію загальнодержавних і міжгосподарських меліоративних систем, водогосподарських об’єктів і будівництво гідротехнічних споруд. Але не слід забувати, що інколи це природне багатство стає й причиною біди − район час від часу потерпає від паводків. Саме через це для нашого регіону питання протипаводкового захисту доволі актуальне.
Іван Васильцюн подякував водникам району за чесну, сумлінну працю, високий професіоналізм, особистий внесок кожного у реалізацію державної політики у сфері охорони та раціонального використання і відтворення водних ресурсів, розвитку меліорації земель, захист населених пунктів від шкідливої дії води і ліквідації наслідків паводків та вручив їм грамоти і подяки. Високих нагород удостоєні Василь Турянин та оглядачі гідротехнічних споруд Петро Квак, Сергій Метенько та Іван Роман.

Василь ШКІРЯ

Ваш отзыв

Ваш коментар