Версія для друку Версія для друку

Відповідальний – на посаді

В контексті загальної діяльності Білківської ОТГ подаємо коротке інтерв’ю старости сіл В.Раковець та ЗаболотнеВолодимира Михайловича Половки.
– Що наштовхнуло вас на думку стати старостою?
– Староста – це відповідальна посада. І за рахунок певного досвіду і часу, який я провів будучи у 2004-2005 р.р. заступником голови РДА, та у 2015-2020 р.р. заступником голови Іршавської районної ради, в мене сформувалася відповідальність за громаду. Я декілька разів балатувався на посаду сільського голови, і з часом вдосконалювався. Зараз моя кандидатура була запропонована новому голові і за рахунок великої підтримки в селі та, звичайно ж, значної підтримки від депутатського корпусу, я призначений на посаду старости сіл В.Раковець та Заболотне!
– Як ваш попередній досвід депутата вплинув на теперішню посаду?
– Я думаю, що люди вже тебе знають не просто зі слів, а й по твоїх справах, тоді вже й більша довіра до мене як до керівника . Це я думаю наш основний важіль, коли бачать, що є якась послідовність у діях, відповідальність за свої слова!
– Як ви бачите розвиток старостинського округу надалі?
– Це звичайно залежить не тільки від моїх бажань. Наприклад я хочу бачити чисті узбіччя, дорогу без вибоїн. Все це залежить від економічних можливостей. Сподіваємось, що у нас з’явиться інвестор, який зможе розпочати роботу з розвитком діяльності, і зможе надати робочі місця і звичайно ж тоді у людей буде можливість сплачувати податки в нашу громаду. І з цього ми вже зможемо щось змінювати у нашому старостинському окрузі. Хочеться вірити, що цей підхід буде дійсно дієвий.

Тетяна ХУДА,
студентка V курсу кафедри журналістики іфілологічного факультету.

Ваш отзыв

Ваш коментар