Версія для друку Версія для друку

«Колос» Іванівці позбавив статусу непереможних «Боржава» Довге

До 5-го туру команда «Колос» Іванівці займала перше місце в турнірній таблиці Західної Зони. Але в Довгому вони зазнали поразки: 3-2 від місцевої «Боржави».
Беручи післяматчове інтерв’ю від іршавського гравця довжанського клубу Михайла Бізілі, я був шокований інформацією, що Іванівці «летіли» 3-0 в першому таймі. За його словами, вони недооцінили сили суперника і вийшли на поле немов вже виграли гру. Перший гол на 10-ій хвилині забив Денис Фляшко, з гольової передачі від лідера команди Михайла Батрина. Той же десятий номер господарів вже через 4 хвилини влучив м’ячем у ворота, з яким не впорався голкіпер клубу з Мукачівщини. Рахунок 2-0 держався до 36-ої хвилини, поки Василь Кинів, отримавши пас з правого флангу, в штрафному майданчику пробив у ближній від нього кут, і рахунок став 3-0.
Свисток на другий тайм від Ігоря Гарлача, та контроль м’яча від «Боржави» тривав недовго. Мирослав Бундаш зробив тактичні заміни, чим і перехопив ініціативу в свої руки. Команда гостей пішла великими силами вперед і вже на 68-ій хвилині Михайло Калій забив 4-го гола матчу. Рахунок 3-1 і 3-2 мав інтервал майже 20 хвилин, це саме та 87-ома хвилина, на якій Михайло  Лозинець дав надію «Колосу» на очки.
До останніх хвилин гості «сиділи» на воротах Волошина, якого замінив під кінець Михайло Могоч, очевидно, ця заміна від Фірки і стала причиною утримання результату, що вивів команду на 3 сходинку в турнірній таблиці.
Юнаки теж порадували уболівальників мінімальним відривом в один гол. Наступні матчі довжани поїдуть до лідера чемпіонату Нижнього Коропця, а в Іванівці приїдуть футболісти з Лінців.
Наразі третє місце для ФК «Боржава» Довге дає хороші перспективи очолити турнірну таблицю вже в наступному турі. Команда з Іванівців теж прямий конкурент сусідньому Нижньому Коропцю, і їх би сильно влаштувала перемога «Боржави», але, в першу чергу, потрібно не втратити очки.