Версія для друку Версія для друку

Ветерани вірні традиціям

Ще в той час, коли починалася адмінреформа Іршавська районна організація ветеранів України визначилася, що залишиться організацією у своєму статусі й надалі, але без слова «районна».
– Це знайшло підтримку й розуміння з боку керівництва обласної організації ветеранів України, – говорив на засіданні президії ветеранської організації, яке відбулося минулого тижня, її голова Петро Король. Він зазначив, що такої думки дотримуються й голови ОТГ, утворених на території Іршавщини, у тому числі голова Кам’янської ОТГ Михайло Станинець, територія цієї громади входить до складу Берегівського району. Неясною є ситуація тільки з первинними організаціями Доробратова, Горбка та Негрова, які є складовою частиною Мукачівської ОТГ.
П. Король зазначив, що є підтримка ветеранського руху і з боку депутатів районної та обласної рад, зокрема П. Станка.
На засіданні були присутні голова Іршавської ОТГ, він же міський голова Віктор Симканинець та керуючим справами міськради Іван Матіко.
В. Симканинець сказав, що завжди підтримував і підтримує ветеранські організації, адже люди об’єднані в них створювали матеріальні і духовні цінності, служать хорошим прикладом для молодого покоління. Вони заслуговують на повагу й увагу.
– Безперечно, що після того, що сталося з Іршавським районом, ми бачимо – втратили ми чимало, але люди залишаються іршавчанами, навіть ті, що входять в інші ОТГ, – говорив Віктор Андрійович. І цементуючим чинником, який допомагає нам залишатись Іршавщиною та іршавчанами є газета «Нове життя». Друкований орган бере на себе роль об’єднавчої дії, допомагає нам бути разом і знати один про одного більше. Тому вважаю, що газету нам потрібно всіляко підтримувати. Найлегше це зробити так – стати її передплатником.
Мені, як ветерану-журналісту, було приємно чути ці слова із вуст поважного керівника напередодні Дня журналіста. Приємно було й за колег, адже це і позитивна оцінка їхньої праці.
Думаю і надіюся, що слова підтримки «Новому життю» з боку В.А. Симканинця почують й інші голови наших об’єднаних територіальних громад.

Михайло Ціцак,
член президії Іршавської організації ветеранів України

Ваш отзыв

Ваш коментар