Версія для друку Версія для друку

В один день: захоплююча перемога, прикра поразка

Два забиті, три зараховані
23 травня в матчі 3-го туру Західної зони довжанська «Боржава» приймала «Зірку – SPAR» Лінці.
Дорослі команди розпочали поєдинок під супровід дощу, але це не стало на заваді для підтримки вболівальників довжанської команди у першій домашній грі сезону.
Вона з перших хвилин була рівною, поки в середині першого тайму арбітр не вирішив покарати кращого бомбардира «Зірки» Волошина червоною карткою за розмови. Доволі суворе рішення арбітра, втім не сильно вплинуло на розклад сил на полі. Навіть у меншості м’яч більше контролювали футболісти з Ужгородщини, але небезпечних моментів біля воріт господарів створювали рідко. Довге, в свою чергу, грало на контратаках, хоча в роздягальні команди пішли без забитих м’ячів.
Другий тайм став логічним продовженням першого. Команди діяли без значних загострень. І як часто буває у таких матчах, долю поєдинку вирішив випадок: на 75-ій хвилині футболіст «Боржави» Денис Ляшко заробив пенальті в чужому штрафному майданчику, який реалізував капітан довжан Михайло Батрин − 1:0. Це вже третій гол на рахунку цього футболіста в сезоні 2021 року.
На 83-ій хвилині матчу стався ще один спірний епізод, у результаті якого гру достроково припинили. Після зіткнення воротаря гостей та гравця «Боржави», Віталій Сурмач був перший на добиванні − 2:0. Арбітр не побачив фолу голкіпера, що, звичайно, стало причиною бурної реакції тренера Лінців Олександра Пеци. Наставник гостей в кінцевому результаті зняв команду з поля. За словами футболістів ужгородського клубу, вони не хочуть позбутися здоров’я на цій «арені цирку».
Відеоматеріали з гри мають розставити всі крапки над «і». Дії арбітрів та гравців за відеоматеріалами гри повинні розглянути на засіданні КДК, яке вже навряд чи вплине на результат матчу.
Тож арбітр фіксує перемогу «Боржави», яка виводить команду в топ-3 Західної зони, на рахунку якої 7 очок. Наступну гру «Боржава» Довге зіграє в Кінчеші з місцевим «Соколом», а «Зірка- SPAR» відправиться у Великий Березний.
ФК «Боржава» (Довге) – ФК «Зірка-SPAR» (Лінці) – 2:0 (2:0)
Голи: Михайло Батрин, 70+; Віталій Сурмач, 80.
Попередження: Юрій Каганець, 50 – Олександр Лукачина, 40;
Вилучення: Мирослав Волошин, 40 (друге попередження).
***
Майстер «погромів» навідав Заріччя
ФК «Заріччя» на домашньому полі приймало лідера чемпіонату гостей з Мукачівщини − футбольний клуб «Колос» Іванівці. Матч пройшов за заповненого глядачами стадіону, адже гра була важливою для обох команд. Заріччя посідало 4 місце з 4 очками, Іванівці ж − перше місце з 6 очками.
Зустріч розпочали юнаки. Перший етап пройшов за атак «Колоса», які закінчились голом у ворота господарів. У середині тайму влучним ударом у ворота гостей відзначився гравець Заріччя Михайло Томич. Команда мукачівських юнаків виконувала небезпечний штрафний на самій лінії штрафного майданчика. М’яч влучив у стінку і відразу ж контратаку господарів реалізував Василь Фущич − 2:1.
Вольова перемога у першому таймі зарічан перетворилася в мотивацію для гравців Іванівців, і вже на початку другого тайму капітан гостей зрівняв рахунок з пенальті.
«Колос» грає в атакуючий футбол і це призводить до третього забитого гола у ворота Юрія Кузьми. Юнаки «Заріччя», атакуючи, змушують фолити в небезпечній близькості від воріт і Михайло Томич отримує червону картку за те, що не зміг стримати емоції з цього приводу. Суддя призначив штрафний удар в сторону воріт Іванівців і ювелірним ударом Віктор Зан закидує «круглого» за комірець голкіперу гостей − 3:3.
У зарічан залишалася надія здобути перше очко в цьому сезоні, але так не сталося, як гадалося. Вихід один на один з воротарем капітана Іванівців – 3:4.
Негода зустріла дорослі команди. За несильного дощу арбітр Назар Дьордь з Ужгорода, давши свисток, розпочав гру. Чи не в першій же атаці Караслай влучає в стійку воріт суперника. Потім небезпечний удар здійснив Юрій Булеза.
Один з найяскравіших гравців минулої зустрічі Василь Зан бере гру на себе і заробляє стандарт близько від воріт. До м’яча підходить новий гравець «Заріччя» Богдан Ільков з Міжгір’я, який ще в минулій грі виступав за іршавську «Бужору» у вищій лізі і відзначився голом у ворота Вільхівців. Та його деб’ют важко назвати вдалим, тому що зі стандарту він не поцілив у ворота, а потім віддав неточну передачу, яку перехопили «колосівці» і на 14-ій хвилині розмочили рахунок точним ударом Михайла Ковача – 0:1.
Трохи згодом прохід Лозинця зупиняють підкатом у штрафній господарів, Назар Дьордь сигналізував, що гра була чистою і це обурило весь тренерський штаб гостей.
Контратака зарічан закінчується ударом із штрафного господарів від Ількова, але Нагорнюк переводить м’яч на кутовий. Та після стандарту гості розігнали свою атаку, яка завершується другим голом у виконанні Ільницького – 0:2.
На 37-ій хвилині матчу осічка захисника зарічан дає змогу забити третій гол Лозинцю. Три сухі голи в роздягальню «дарують» гості. В одному з епізодів Караслай з навісу Василя Зана не влучає у ворота «Колоса» .Олександр Дякулич, тренер «Заріччя», проводить дві заміни у перерві: виходить атакуючий Антон Савич замість гравця півзахисту Сергія Караслая, через травму не зміг продовжити гру Михайло Томич, якого змінює Володимир Томич.
Через декілька хвилин після початку матчу рефері призначає пенальті у ворота Пунька, який реалізовує капітан гостей Михайло Калій – 0:4.
П’ятий м’яч потрапляє у ворота зарічан на 71-ій хвилині матчу − забиває 16-річний Валентин Напуда.
Здавалося б, ганебної поразки вдома не уникнути, але зарічани спромоглися провести гол престижу − під завершення матчу Василь Зан заробляє пенальті у ворота гостей, який в стилі Мілевського, а саме «паненкою», реалізовує Юрій Булеза − 1:5.
Заріччя втрачає вдома очки і наступної неділі їде в гості до Нижнього Коропця. «Колос», в свою чергу, продовжує лідирувати і прийматиме «Невицький Замок» .
ФК «Заріччя» – ФК «Колос» (Іванівці) – 1:5.
Голи: Булеза, 77 (пен.) –Ковач, 14; Ільницький, 33; Лозинець, 37; Калій, 54 (пен.); Напуда, 71.
Попередження: Максим, 31; Копичч, 54; Караслай, 61; Боднар, 80 –Гичка, 7; Ільницький, 53.