Версія для друку Версія для друку

Реванш відкладається!

Особисто-командний чемпіонат Закарпатської області з шашок-64 серед юнаків та дівчат вікових груп 8, 10, 13, 18 років проведено у Великому Бичкові.
Потрібно відзначити, спортсмени з Великого Бичкова, яких тренує провідний спортсмен області кандидат в майстри спорту України Микола Коперльос, вже кілька років поспіль буквально марять першим місцем. Тим більше, що змагання проходить в рідних місцях, а вдома, кажуть досвідчені, і стіни допомагають. Минулого року лише одного очка не вистачило їм, щоб зрівнятися з спортсменами Іршави. На цей раз готові взяти реванш!
У групі юних, вікової групи 8 років, змагалися 22 спортсмени. Найкраще виступив Володимир Погоріляк (клуб “Вікторія” Іршавського міського Центру позашкільної освіти), який виграв всі партії. В основній групі Катерина Мойсей (клуб “Вікторія”) тримала лідерство від першого й до заключного туру, виграла 6 партій і одну завершила внічию. Катерина Мойсей – абсолютний чемпіон області серед юнаків та дівчат з шашок-64. Іншого результату ми й не чекали, адже Катерина Мойсей – дворазова чемпіонка України з шашок-100 у своїй віковій групі. Підбиті підсумки і по віковим групам серед юнаків та дівчат. Перші місця вибороли: Володимир Погоріляк, Вероніка Терпай, Роман Гозда, Катерина Мойсей два рази. Срібними призерами стали: Дарина Лелітка, Ігор Гуляна, Марта Юріна. Треті місця зуміли вибороти: Анастасія П’ятак, Катерина Погоріляк. Команда “Вікторія” Іршавського міського Центру позашкільної освіти виборола перше загальне командне місце. Згідно Положення про змагання в команду-чемпіон ввійшли такі спортсмени: Володимир Погоріляк, Анастасія П’ятак, Олександр Вориняк, Дарина Лелітка, Роман Гозда, Вероніка Терпай, Валентин Осійський, Катерина Мойсей.

Анатолій Вайда

Ваш отзыв

Ваш коментар