Версія для друку Версія для друку

Іршавська територіальна громада – за підтримку газети «Нове життя»

Минулого тижня відбулася робоча нарада працівників Іршавської міської ради. У ній взяли участь також старости старостинських округів Дубрівки, Чорного Потоку, Броду, Загаття, Осою і Собатина. Поряд з іншими проблемами, мова велася і про передплату районної газети «Нове життя» на друге півріччя 2021 року.
− На даний час, − каже керуючий справами міськради Іван Матіко, − видання затребуване в районі. Воно не тільки висвітлює життя громади, а й порушує животрепетні питання, які найбільше хвилюють жителів навколишніх населених пунктів. Крім того, на сторінках часопису регулярно подаємо рішення, які приймає міська влада і регулярно інформуємо читацький загал про їх виконання. Це дає можливість читачам оперативно знати про все, що відбувається на теренах Іршавщини. А районка саме той засіб інформації, якому люди найбільше довіряють.
За підтримку газети виступили також старости Дубрівки Володимир Малиновський, Чорного Потоку − Іван Газдик, Броду − Іван Зем’янський, Загаття − Ростислав Цільо, Собатина − Тетяна Баник.

Василь ШКІРЯ

Ваш отзыв

Ваш коментар