Версія для друку Версія для друку

«Бужора» виборює три очки

Не забитий пенальті і рясний дощ не завадили Іршаві здобути вдома впевнену перемогу над тячівськими спортсменами.
16 травня в Іршаві лив рясний дощ і паралельно відбувався чемпіонат області по мотокросу, але це не стало проблемою для повного стадіону глядачів, а навіть навпаки, група фанатів під звук барабану підтримувала місцеву команду в 2 турі Закарпатської першості по футболу.
Футбольний клуб «Бужора» приймав футбольний клуб «Вільхівці».
Першими почали юнаки, які забили аж 6 голів у ворота гостей, ті ж у свою чергу спромоглися тільки на один. 6:1 – впевнена перемога підопічних Віктора Цогли, бронзового призера 2016 року та чемпіона області сезону 2017 серед юнаків. В особистому спілкуванні з тренером він відзначив кращого гравця матчу, а саме Василя Римаря.
Після юнаків на поле вийшли гравці основи – «Бужора» Іршава– в синій формі та «Вільхівці» – в червоній.
Головним арбітром матчу був Ярослав Козик.
Рахунок відкрила команда гостей вже на 13-ій хвилині – відзначився головний голеадор команди Олександр Грицкевич.
Іршава відповіла голом 21-річного Ількова вже через три хвилини. Отже, на 16 хвилину гри рахунок був рівний – 1:1.
Бужора контролює м’яч впродовж всього тайму і час від часу змушує працювати у воротах Славіка, але потужні лічені удари зі штрафних та гра Бандуровича не знаходять свого логічного завершення. Воротар «Вільхівців» контролює впевнено лінію воріт, аж до самого свистка. На 44-ій хвилині Бучок робить першу заміну – Йосипа Пайдича змінює на Юрія Савку.
У другому таймі протистояння продовжилось і вже через вісім хвилин Качур вивів свою команду вперед – 2:1. Гра має надзвичайно жвавий та напружений характер.Настільки, що головний тренер Іршави не стримує емоцій в сторону бокової судді, яка зафіксувала офсайд на 60-ій хвилині матчу.
На 64-ій хвилині команда гостей залишається в меншості, Ярослав Козик вилучає захисника Василя Гнепу через черговий фол біля своєї штрафної.
На 78-ій хвилині обидві команди проводять заміни: у гостей замість Івана Скунзяка виходить Віталій Мадяр, а в бужорців замість гравця середньої ланки Сергія Яцкулинця виходить атакуючий Іван Бровді, який відразу вбігає в поле, перехоплює м’яч і в штрафній суперника заробляє пенальті. Одинадцятиметровий удар взявся пробивати захисник «Бужори» Веждел, але Славік здійснив шалений стрибок у правий нижній кут і відбив шкіряного, на добиванні не було нікого і захист гостей вибив м’яч подалі від воріт.
Після цього епізоду команда «Вільхівців» отримала потрібний емоційний поштовх і почала грати впевненіше на половині поля суперника, але під самий кінець матчу, після невдалого прийому захисника тячівців, м’яч переходить до Качура, який здійснює удар по воротам і круглий рикошетом від захисника суперника Володимира Товта влітає у ворота гостей – 3:1.
Фінальний свисток Козика зафіксував рахунок 3:1 на користь діючого чемпіона.
За результатами матчу обидві команди мають по три очки, але за різницею забитих та пропущених «Бужора» випереджає на дві позиції свого супротивника «Вільхівці».
ФК «Бужора» (Іршава) – ФК «Вільхівці» – 3:1
Голи: Ільков, 16; Качур, 53 – Грицькевич, 13; Товт (автогол), 89.
Попередження: Кохан, 21; Росул, 75 – Габор, 8; Пайдич, 10; Гнепа, 28; Нергеш, 33; Мадяр, 82.
Вилучення: Гнепа, 63 (друге попередежння).
На 79-ій хвилині Веждел не реалізував пенальті (воротар).