Версія для друку Версія для друку

Еко-мило до Дня матері!

8 травня діти парафії Вознесіння Господнього с. Мала та Велика Ростока прийняли участь у заході до дня Матері.
Не зважаючи на те, що на початку погода була не надто сприятливою для проведення події, це не завадило зібратися дітям, які хотіли зробити ексклюзивні подарунки своїм мамам. «Сьогодні, ви спробуєте зробити мило, яке не тільки є корисним для тіла, але й для довкілля. Усі інгредієнти нам подарувала природа, але варто пам’ятати, що якщо ми хочемо й надалі отримувати такі чудові подарунки, ми повинні берегти її.» – наголосив Михайло Біланич.
Основну частину заходу провела пані Наталія Стецо – дружина отця Євгена – пароха Храму Вознесіння Господнього. Їй у всьому допомагали помічники, пані Людмила з с. Білки, Марта Михайлець та старші з молоді, що брали участь у майстер-класі.
Натуральне еко-мило варили з додаванням ефірних олій, м’яти, меду, шоколаду та ромашки. Для того, щоб урізноманітнити екологічно чисту продукцію використовували харчові барвники.
Малеча мала  змогу на повну втілити свою фантазію обираючи форму, основні інгредієнти, кольори для свого творіння. Поки мило застигало, діти мали змогу спробувати себе у ролі справжніх журналістів-фотографів.
«Сьогодні був гарний день. Але найбільше мені сподобалося фотографувати кульбаби та квіти на деревах» – розповіла Софія.
«Мені дуже сподобався сьогоднішній день. Кожне мило має дуже приємний аромат, особливо мені сподобалися форми квітів.  Моє мило було у формі троянди з ароматом гарячого шоколаду та карамелі. Думаю, що моїй мамі дуже сподобається такий подарунок» – поділилася враженням десятирічна Олександра.
На питання, що б діти хотіли подарувати мамам окрім ароматного мила, всі зійшлися на букетах польових квітів.
«Завтра моя мама буде працювати, але коли вона прийде додому, я обов’язково подарую їй букет і запашне мило» – розповіла дев’ятирічна Василина.
Закінчили подію молитвою та подякою Господу за чудовий день.
Щиро дякуємо священничій сім’ї Стецо за теплий прийом та всім учасникам за активність і захоплення цією цікавою справою приготування екологічного мила.

Ольга Сабовчик,
прес-менеджер Інформаційної служби ІЕРС.

Ваш отзыв

Ваш коментар