Версія для друку Версія для друку

ДЛЯ ГРАН-ПРІ ЛОКДАУН НЕ ПЕРЕШКОДА

Минулого тижня радісна, але така бажана і очікувана звістка надійшла на електронну адресу художнього керівника зразкового фольклорного ансамблю «Кирниченька» Едіти Токар із далекого Мілана. Організатори міжнародного фестивалю повідомили мисткиню про неймовірний успіх своєрідного «квартету» її вихованців у он-лайн-фестивалі BriDGES Concors e festival in ternatio nale della crea zlone artistica – мета якого розвиток естрадної пісні і культури різних народів.
Наші юні землячки представляли Іршавщину у всіх трьох вікових номінаціях. Рената Жідов за виконані пісні «Тримай», «Хто, як не ти» і «Україна – це ти» заслужено отримала Гран-прі міжнародного фестивалю. Анастасії Піц-Цібеленко за твори «Скрипаль-цвіркунець», «Співаночка» і «Горі селом гуси гнала» журі присудило друге місце.
Слід зазначити, що інших двох конкурсанток готувала уже вихованка Едіти Токар Вікторія Поляк. Кароліна Луканинець у середній віковій категорії зайняла І місце, а Софійка Ілляш – ІІ.
Про підготовку та про сам фестиваль попросили розповісити Едіту Василівну.
– Безумовно, що заслуга успіху належить щонайперше юним вокалістам, – наголошує художній керівник, – але ми повинні відзначити і тих, хто допомагав нам на шляху до успіху. Це в першу чергу львівська профільна організація «Cristof-festival». Високопрофесійно зробив аранжування пісень для юних артисток і записав фонограми Юрій Сідор на студії «Юрсен». На наступному етапі відмінно спрацювали, записуючи звук і «картинку» оператори Юрій Андрела та Михайло Матішинець.
Вся ця командна робота дала змогу Ренаті Жідов, Анастасії Піц-Цібеленко, Кароліні Луканинець і Софійці Ілляш гідно репрезентувати наш край у конкурсній боротьбі із представниками Вірменії, Німеччини, Естонії, РФ, Грузії, Італії та Іспанії на європейській фестивальній он-лайн площадці.

Михайло Боржавський.

Ваш отзыв

Ваш коментар