Версія для друку Версія для друку

Гурт «Марина і компанія» виборов перше місце в музичному хіт-параді

«Марина і компанія» відомий гурт на Іршавщині та за її межами. Мабуть, жодне закарпатське весілля не обходиться без їхніх пісень. Артисти вкотре показали свій професійній рівень на телепроєкті «КРАЙ ХІТ.IF». Трек «По барабану» став золотим хітом у 4 сезоні шоу. Нагородження відбулося 13 квітня на знімальному майданчику «КРАЙ ХІТ.IF JUNIOR» 5 сезон.
На своїй сторінці в Facebook вокалістка поділилася враженнями та подякувала своїм прихильникам за підтримку: « Привіт, найкращі! Ми сьогодні до вас з чудовими новинами… з подарунками… Це для нас така приємна нагорода, така приємна оцінка нашої творчості…».
У нагороду гурт отримав кубок, подарунковий сертифікат від компанії «Сinema film» на відеозйомку кліпу або сольного концерту, а також від лейблу «6 секунд» на безкоштовний випуск і тираж альбому. Сама Марина зазначає, що репертуару для запису у гурту вже предостатньо, і повідомляє, що зовсім скоро з’являться цікаві й професійні відеороботи. «Від себе і від нашої великої творчої компанії хочу сказати, що ваші переживання передавалися нам навіть через відстань… Ваші коменти, лайки, перегляди додавали нам сил кожного разу. І допомогли нам, у результаті, перемогти… Ви нас мотивуєте робити потрібну музику. Ви нас мотивуєте робити нові хіти. І ми вас у цьому не розчаруємо… Святкуємо перемогу!».
До речі, у рамках хіт-параду колектив «Марина і компанія» виступив на сцені з Михайлом Карпенко, який добре відомий, як ведучий та керівник «Нашої Файти». Разом вони виконали пісню «Шігі-Рігі-Дана».
Щиро вітаємо колектив з перемогою! Бажаємо завжди бути №1 не тільки у всіх хіт-парадах, а й у серцях слухачів!

Богдана РЯБЕЦЬ

Ваш отзыв

Ваш коментар