Версія для друку Версія для друку

БІЛКІВСЬКІ ФУТБОЛІСТИ – ЧЕМПІОНИ ЗИМОВОЇ ПЕРШОСТІ (ФОТОРЕПОРТАЖ)

Де ще стільки емоцій отримаєш, як не на футболі. Можна порадіти, поспівпереживати і насолодитися класним пасом чи майстерно виконаним ударом і, зрештою, феєричним голом. Минулої неділі для цього була чудова нагода. На стадіоні Дубрівки відбувся фінал зимової першості Іршавщини з футболу. У двобої за перше місце зійшлися команди Білок та Греблі.
Перші п’ятнадцять хвилин білківські футболісти тримали суперника в напрузі. У більшості цього часу м’яч знаходився на половині поля греблян. Однак вони спромоглися змобілізуватись і все ж першими забили гол. Воротар білківчан припустився помилки. Видно, футболістів Білок це по-спортивному розізлило, бо вже за кілька хвилин зрівняли рахунок. Денис Фляшко обійшов кількох захисників греблян і зумів потужно пробити у ворота суперника.
Склалося враження, що після цього команда Білок трохи розслабилася, а футболісти Греблі почали користатися цим моментом. З невеликим проміжком часу м’яч ще двічі побував у воротах білківчан. І тут у багатьох вболівальників закралася думка, що більше голів не буде, адже до закінчення гри залишалося зовсім небагато часу. Та білківські футболісти почали вперто штурмувати ворота греблян. Звісно, ті теж не мали наміру здаватися, та все ж гравцеві команди Білок Рудольфу Петеру вдалося забити ще два голи. Таким чином, рахунок став 3:3. Долю поєдинку вирішили пенальті. Білківчани виявилися кращими і стали чемпіонами зимової першості Іршавщини 2021 року.
Варто відзначити, що в обох команд була потужна група підтримки. Білківчани навіть прихопили з собою барабан і постійно скандували: «Треба гол».
Грамоти, медалі та кубок переможцям вручали голова федерації футболу Іршавщини Василь Попович, його заступник Сергій Лупак, Білківський сільський голова Василь Зейкан.
За команду Білок також щиро вболівали депутат обласної ради Петро Станко, тренер футболістів Іван Староста, багаторічний успішний екс-президент цього клубу Юрій Брунцвік та багато інших.
Щиро вдячні всім гравцям кожної команди, без яких не було б відповідного свята.

Іван КОПОЛОВЕЦЬ.

Ваш отзыв

Ваш коментар