Версія для друку Версія для друку

Весна – період прибирання

Сільська паркова зона Кам’янка в Імстичові – улюблене місце відпочинку. Влітку, зазвичай, сюди приходять компаніями, сім’ями. Але нечесні люди «облюбували» цю місьцину для того, щоб тихенько викинути з багажника цілі міхи всякого непотребу. Його обабіч дороги назбиралося стільки, що вже противно було проїжджати чи проходити.
Цього не витерпіли молоді мами з присілку Левош, діти яких відвідують дитсадок чи школу. Минулого тижня вони дружно зібралися й навели тут порядок. Зібрали півсотню мішків сміття. Безплатно відтранспортував їх на сміттєзвалище власним транспортом депутат Білківської ОТГ від Імстичова Мирослав Зейкан, а ініціатори прибирання взяли на себе добровільні зобов’язання слідкувати за тим, хто тишком викидає в придорожні смуги сміття.
Це вже не перша акція з благоустрою в селі. Ще на початку року група добровольців навела порядок на кладовищі в урочищі Коришера.
А ще само собою напрошується ініціатива від власників земельних ділянок, що прилягають до дороги, яка веде до села. Тут є до чого прикласти руки й тоді в’їзд в Імстичово був би чистим, привітним, а незарослим тереном і бур’янами.

Михайло ЦІЦАК,
с. Імстичово.

Ваш отзыв

Ваш коментар