Версія для друку Версія для друку

ІРШАВА МАЄ «ШЕРИФА»

Останній день першого кварталу цього року став практично першим повноцінним робочим днем для новопризначеного поліцейського офіцера Іршавської об’єднаної територіальної громади Івана Пукмана. Саме такі, як цей офіцер національної поліції, замінять звичних до цих пір для жителів населених пунктів колишніх дільничних інспекторів. Кожна новоутворена громада матиме безпосередньо свого офіцера. Цілком імовірно, що в перспективі він матиме і кілька помічників.

SONY DSC

А поки що, як і належить справжньому «шерифу», офіцерів поліції громади укомплектовують достатньо сильно. Зважаючи на практику попередніх років, і до проведення реформ – Національної поліції і адміністративно-територіальної реформи в Україні, наразі, стан матеріального забезпечення роботи правохоронців, які безпосередньо працюють із населенням, виглядає практично відмінним.
Стосовно Івана Пукмана, то того дня поліцейському вручили ключі від нового автомобіля «Renault Duster», зброю і нове, після «свіжого» ремонту, службове приміщення.
Зважаючи на ряд об’єктивних обставин, урочисте відкриття поліцейської станції Іршавської територіальної громади відбулося за максимально обмеженої кількості учасників. Але ніяк без тих, хто безпосередньо сприяв та був задіяний у підготовці та забезпеченні цієї знакової події в історії місцевої ОТГ. Це в першу чергу Іршавський міський голова Віктор Симканинець, заступник міського голови Іван Васильцюн, начальник ГУНП в Закарпатській області Ярослав Колесник, заступник начальника ГУНП в області Роман Ус, заступник начальника Іршавського відділення Хустського ВП ГУНП у Закарпатській області Микола Римик, начальник сектору превенції Іршавського відділення поліції Василь Волошиновський, керуючий справами Іршавської міської ради Іван Матіко, старости сіл, працівники апарату міської ради.

SONY DSC

Здавалося б, звичні для таких церемоній слова керівництва, по-особливому сприймаються, коли, як і в даному конкретному випаду, підкріплюються серйозною матеріальною базою.
Як певна відзнака і впізнаваний сувенір міський голова Віктоор Симканинець вручив поважним візитерам із області розкішні у поліграфічному і змістовному плані фотоальбоми про Іршавщину.

Михайло БОРЖАВСЬКИЙ

Ваш отзыв

Ваш коментар