Версія для друку Версія для друку

Вшанували воїнів-афганців у Чорному Потоці і Підгірному

Уже доброю традицією стало в Чорному Потоці та Підгірному вшановувати пам’ять Юрія Маргіти, який не повернувся з далеких афганських доріг. На його честь у спортивній залі Чорнопотіцької загальноосвітньої школи щороку проводився волейбольний турнір, в якому брали участь команди Чорного Потоку, Смологовиці, Підгірного, Загаття, Климовиці, Дубрівки. Спортивна зала завжди була переповнена. Тут можна було побачити не тільки рідних і близьких полеглого воїна, а і його колишніх шкільних друзів, жителів села, активну участь брали у цих дійствах і депутати сільської та районної рад.
Цьогоріч, у зв’язку з коронавірусом, спортивні змагання довелося відкласти до кращих часів.
На могилах Юрія Маргіти та його бойових побратимів, які пішли в потойбічні світи уже в мирний час, минулого тижня побували заступник голови районної організації Української спілки ветеранів Афганістану Віктор Шпортень, очільник сільської організації колишніх воїнів-афганців Петро Добра, голова Іршавської ОТГ Віктор Симканинець, старости сіл: Чорного Потоку – Іван Газдик, Загаття – Ростислав Цільо. Вони поклали квіти та вшанували хвилиною мовчання полеглих у бою
Священник та дяк місцевих храмів провели панахиду.
Щороку до проведення цієї акції долучається підприємець Василь Маргіта із Підгірного. Він запросив усіх присутніх на філіжанку кави.

Василь ШКІРЯ

Ваш отзыв

Ваш коментар