Версія для друку Версія для друку

Біда – у фокусі уваги

Як і всяка сенсація, ця була на слуху також, образно кажучи, злободенною три дні. Згодом її затінили інші події, менш або більш суспільно актуальні. Отож, сім’я Наталії Крученик-Фаргат залишилася поза фокусом уваги – доброчесної, і не надто.
Тепер коротко про суть справи. Син пані Наталії – п’ятнадцятирічний Юрій Симканич підвечір, в середині січня, повертався додому із навчання у коледжі в центрі Парижа. Один із самих успішних учнів навчального закладу, перспективний спортсмен, також займався у школі футбольного клубу «ПСЖ». Зненацька на нього напала банда молодиків із парижського передмістя, містечка Ван. За чисельними повідомленнями різних ЗМІ дев’ятьох учасників формування затримали, а двоє – здалися поліції добровільно. Наразі триває слідство. Потерпілого Юрія на кінець минулого тижня поки що не допитували. За попередніми даними напад на українця стався як акт помсти на бійку, яку здійснили парижани 19 грудня минулого року у Вані. Ці дві події між собою абсолютно не пов’язані, окрім випадково обраної особи для страшної демонстрації помсти. Наш земляк навіть не тікав від групи молодиків, настільки він почувався ні в чому не винним що і не думав про яку-небудь небезпеку.
Юрія Симканича доставили у один із найкращих у світі дитячих госпіталів. Цілу ніч лікарі оперували потерпілого: на лівій руці не залишилося жодної цілої кістки, а на голові велика відкрита черепно-мозкова травма. В суботу, відразу ж після хірургічної операції, юнака ввели у штучну кому. Рідним відверто сказали, що зробили все можливе, і якщо йому судилося жити, то все тепер залежить тільки від Бога. Бог всемилостивий!
− Лікарі зробили все можливе, а Бог – неможливе, − час від часу твердять тепер рідні.
Слава Всевишньому, хлопець успішно поправляється і за словами його тітки, на диво лікарів він уже ходить, чує, пам’ятає і бачить. Це при тому, що очні яблука були вибиті із орбіт.
По всьому видно, він уже буде готовий до допиту поліцейськими.
Всі чекають на суд.
Одначе на фоні цієї страшенної драми, багато хто з нас мимоволі став свідком водночас благородства і, паралельно, ницості людської. Співчуття та підтримку Юркові та його сім’ї висловили Федерація футболу Франції, мер столиці країни особисто прийняв Наталію Крученик-Фаргат, активну участь у долі юнака взяв глава МВС Жиральд Дарманен, посол України у Франції Вадим Омельченко. Із французьких політиків обурення хуліганськими діями співвітчизників та свою підтримку юному українцеві першим висловив депутат парламенту від партії «Ля лібре»Nicolas Dupont-Aignan.
Соціальними мережами широко розповсюдилися короткі ролики зі словами підтримки Юрка від футболістів «Барселони» та звичайно ж «ПСЖ».
Відомий актор Ділан склав потерпілому пісню «Одного вечора», у якій звучить фраза «Франція вся з тобою».
Але підступного удару родині завдали земляки. Саме окремими із них поширений фейк про нібито причетність пані Наталії до торгівлі людьми та інші безпідставні звинувачення. Аби не надавати значимості фейкопоширювачам, додамо, що фірма Наталії після цього успішно пройшла фінансову та інші перевірки на предмет законності її діяльності. З часом ми продовжимо інформувати наших читачів про подальший розвиток подій.

Ваш отзыв

Ваш коментар