Версія для друку Версія для друку

ВИГРАВ М’ЯЧ ЧИТАЧ, А РАДІЮТЬ –ДІТИ, А ДРОВА – БЕЗ ФОТОГРАФА

Ми знали, що не всі редакційні лотерейні призи рівноцінні і завжди до одних «гравці» тяжітимуть більше аніж до інших, а значить у цьому плані відсутня певна міра справедливості. Можливо саме зважаючи саме на цей фактор намагаємось компенсувати читачам «втрату» у виграші короткими розповідями про них, про роль газети у їх житті. Як правило, абсолютно переважна більшість із тих, хто став нашим призером передплачують районку впродовж десятиліть. Інколи цю традицію їм передають у «спадок» батьки.
Саме такою багаторічною читачкою є володарка «Новожиттєвого» Гран-прі – Марта Смерека з Іршави. Саме вона виграла машину дров.
Проспонсорували її директор ДП «Довжанське лісомисливське господарство» В.І.Ледней та його підопічний, керівник одного із виробничих підрозділів підприємства І.Ф.Бідзіля. Надзвичайна скромність обох учасників цього виграшного процесу не дозволила редакц3ійному фотографу зафіксувати урочисту і водночас виробничу мить передачі головного призу лотереї, але зате зі спокійним серцем передаємо від Марти Василівни щиру сердечну подяку лісівникам за їхню працю, що теплом приходить у дім.
Проте вже сповна «відігралися» на найбільш скромному нашому працівникові – завідувачеві відділом з дизайну та організації роботи з рекламодавцями Сергієві Копинцю, якого таки вговорили відважитися на вручення призового м’яча, який дістався Марії Капітан із далекого Локтя. За призом Марія Михайлівна відрядила доньку Олесю Пензеник, яка запевнила нас, що м’яч піде за призначенням: йому надзвичайно радітимуть її діти 15-річний Святослав, 12-річний Іванко, а з ними і донечки Марійка та Ганнуся.
Про інші призи та колізії з ними читайте в наступних номерах «НЖ».

Редакція газети «Нове життя».

Ваш отзыв

Ваш коментар