Версія для друку Версія для друку

Результативні перебої

Право на участь у фіналі особистого чемпіонату Закарпатської області 2021 року з шашок-64 спортсмени виборювали в обласних турнірах 2020 року. На фінал з’явились всі фіналісти. Змагання проведено відповідно вимогам сучасності: жереб початкових позицій і відповідно по дві партії (білими, чорними або на оборот) з одним суперником. Потрібно відзначити, що такий формат проведення змагань в нашій області рідко коли вдається застосувати, адже вимагає кількаденної боротьби, а наші кращі спортсмени з різних кінців області і добиратися їм нелегко.
Перший сюрприз відбувся вже в першому турі. Діючий чемпіон області почав турнір з програшу. Перед заключним туром п’ять учасників претендували на три призові місця: Михайло Плець (Міжгір’я), Мирослав Коцур (Виноградів), Микола Кошілко (Тячів), Микола Коперльос (Великий Бичків) і юна вихованка клубу “Вікторія” Іршавського міського Центру позашкільної освіти. І всі мали теоретичні шанси стати чемпіонами. Вирахувати чемпіона не допомогла б і ворожбита. Найкраще вдався фініш Миколі Кошілко і Мирославу Коцуру. На фініші в них однакова кількість залікових очок. Згідно Положення про змагання зіграли додатковий матч по скороченому регламенту. Було зіграно шість партій і всі шість були результативними. Безкомпромісна боротьба за чемпіонський титул! Перемогу здобув Микола Кошілко, але і срібний призер – Мирослав Коцур – достойний похвали. Третє місце виборола Катерина Мойсей. Щире вітання чемпіону і призерам!