Версія для друку Версія для друку

Поштовики: між клієнтом та реформами

У кожному населеному пункті відділення поштового зв’язку завжди було в центрі уваги. Сюди сходилися їх мешканці для вирішення різних питань. Не втратило свою значимість воно і тепер. Тут можна передплатити газету чи журнал, одержати пенсію і соціальні виплати на дітей, сплатити комунальні платежі, здійснити переказ коштів, поповнити телефон, оформити страховий поліс, відправити листа чи посилок по Україні та за її межі в будь-яку точку світу, замовити продукти першої необхідності першої необхідності, оформити грошовий переказ…
Пошта відіграє важливу роль в розвитку людського суспільства. Поштовий зв’язок був і
залишається найдоступнішим і найпоширенішим засобом зв’язку для різних верств населення. Про це свідчить велика кількість поштових відправлень. Пошта і надалі залишається повсякденним і доступним засобом зв’язку.
Останнім часом відбулося значне скорочення працівників пошти. Пов’язане це з різними причинами – науково-технічний прогрес вніс свою лепту у розвиток цієї галузі, а також проведення різних реформ. Однак, без них, наразі, не обійтися. Жінка із сумкою на плечах дотепер залишається бажаною гостею у нашій оселі. Незважаючи на погодні умови – в дощ і сніг, холоднечу і літню сонячну пору вона турбується про те, щоб донести до читача улюблене видання, а часто допоможе людям похилого віку і передплати його. По рецепту може придбати і медикаменти для тих,які цього потребують.
Двадцять один рік присвятила улюбленій справі начальник Вільхівського відділення поштового зв’язку Ганна Іванівна Кормош. Прийшла вона сюди після закінчення Мукачівського кооперативного технікуму. Уже з першого дня роботи районне керівництво запримітило її невпинний потяг до роботи, талант організатора багатьох хороших справ і починань і вже через три місяці запропонувало їй посаду керівника. Вмовляти довго не довелося – погодилася, хоча й знала, що на неї покладається велика відповідальність. Тут насамперед маєш справу із фінансами, а за часів комуністичного режиму вчасно треба було доставити періодику, телеграму чи якесь термінове повідомлення. У ті часи популярною була доставка книг та журналів поштою.
−Головне в роботі – спілкування з людьми, − розповідає Ганна Іванівна. − Розмовляючи із ними, дізнаєшся для себе чимало нового, знаєш, чим живе громада, які проблеми доводиться вирішувати сільчанам. Спілкування з ними – одне задоволення. А ще коли можеш комусь чимось допомогти,зарадити справі.
На даний час Ганна Іванівна працює разом із листоношею Оленою Георгіївною Рацин. Вони обслуговують 511 дворогосподарств. Люди їх робою задоволені.
Поштовики ніби опинилися між клієнтом і реформою. Г.І.Кормош налагодила роботу так, щоб в умовах, які склалися, якнайповніше задовольняти потреби клієнта.
Окрім роботи на пошті, вона ще й дбайлива господарка. Вдома у неї порядок, турбується про те, щоб у належному стані було власне дворогосподарство. Разом із чоловіком виростили і виховали прекрасну донечку Євгенію, яка подарувала їм двох внуків – Марічку і Михайлика, якими, як молода бабуся, не може натішитися. Завжди приголубить, скаже добре слово, прищеплює любов і повагу до праці, виховує в них почуття доброзичливості і допитливості. І по менше бути із смартфоном. Краще погратися на свіжому повітрі чи прочитати дитячу книжку.

Василь ШКІРЯ

Ваш отзыв

Ваш коментар