Версія для друку Версія для друку

Про чистоту і порядок в місті та населених пунктах Іршавської ОТГ дбати повсякчас

Минулого понеділка заступник Іршавського міського голови Іван Васильцюн провів нараду, на порядку денному якої стояло питання про чистоту і порядок в м. Іршаві та в селах Брід і Лоза. Викликана ця проблема тим, що окремі жителі у фейсбуці нарікають на те, що комунальники невчасно вивозять сміття із цих населених пунктів.
Директор КП «Тепло-Місто» Ольга Чедрик сказала, що очолюваний нею колектив докладає усіх зусиль, щоб в місті над Іршавкою вчасно забирали сміття. Комунальники працюють навіть в позаробочий час, якщо в цьому є потреба. Але є окремі жителі, які не дотримуються графіка і викидають біля своїх будинків непотріб, коли їм заманеться. Це і призводить до того, що вже після того, як комунальники забрали мішки зі сміттям, воно з’являється там знову. А так, звісно, не повинно бути. Бо не там чисто, де прибирають, а там, де не смітять. Староста Броду Іван Зем’янський у своєму виступі на нараді зазначив, що і в їх селі, і в Дешковиці із прибиранням сміття навели лад – останнім часом проблем немає.
Вивезенням сміття у місті та прилеглих до нього селах займається СПМК-23. Його директор Олександр Дешко завважив, що він налагодив роботу так, що в основному від жителів міста і сіл нарікань немає. Робиться усе для того, щоб тут були чистота і порядок.
Іван Васильцюн, підсумовуючи розмову, сказав, щоб у подальшому подібних проблем не виникало, потрібно скласти графік вивезення сміття і розмістити на сайті Іршавської міськради, щоб кожен мешканець прилеглої території міг ознайомитися з ним.
Про обличчя міста і сіл повинен дбати кожен житель. Лише тоді можна буде навести чистоту і порядок.

Василь ШКІРЯ

Ваш отзыв

Ваш коментар