Версія для друку Версія для друку

Маєш гарні статки – плати податки!

Віра – це завжди щось неймовірне, дивне. Вона часто не дає заснути людині. «Слава Богові!», − часто кажемо, коли сталося в житті щось дивне, приємне, що дає насолоду серцю і душі.
25 жовтня відбулися місцеві вибори. Віриться, що ця подія так чи інакше змінить історію України, кожного міста і села. Маємо надію, що після виборів карта держави буде децентралізована й складатиметься з громад, а поділ на громади – це інструмент впливу людини на життя у своєму будинку, вулиці, селі, місті. Бо вже час братись за оновлення наших населених пунктів.
Ми, виборці,старалися віддати свій голос за лідерів місцевої влади, тобто обирали тих, хто має певний досвід, а не гарно теревенить, тих, хто спроможний виправити помилки некомпетентної влади, та тих людей, які вже мають повагу серед земляків, яким довіряють і знають як професіоналів – авторитетних фахівців, які своєю самовідданою працею довели, що спроможні змінити життя громад на краще. Ми віримо і надіємося на позитивні зміни кожної громади та кожного громадянина нашого краю. Адже у всьому світі демократія розвивається через місцеве самоврядування.
Іршавщина – це край волелюбних, талановитих, освічених, справедливих, закоханих у свою землю людей. Завдячуючи їм та новообраній владі, віримо в кращу долю нашого краю, сподіваємося, що новообрані лідери ефективно і вміло вирішуватимуть епідемію бідності і розчарування, дбатимуть про справедливість і безпеку кожного.
Доля нашої країни – це доля кожного з нас. Вона глибоко хвилює і мене. Мені не байдуже майбутнє моїх дітей, онуків, односельців та й взагалі – українського народу.
Час складний у нашій країні: війна, прогресує епідемія коронавірусу. Зупинити це новообраній владі буде не легко, тому тільки разом з громадою можна змінити на краще життя – зберегти здоров’я людей, не закриваючи підприємства – побудувати дієву систему охорони здоров’я – тобто,доступні ліки та професійні лікарі кожній громаді, кожному селу, кожній школі. Водночас зберегти справедливі тарифи, зарплати, пенсії.
А щоб життя людей стало кращим, ми зобов’язані вчасно сплачувати податки – одна з проблем сьогодення в нашій державі.
На мою думку, мрії здійсняться, якщо кожен громадянин міста, села добросовісно виконуватиме свої обов’язки, зокрема − вчасно сплачуватиме податки – це знак впевненості кращого майбутнього життя кожного громадянина нашої держави.
Адже, серце бюджету − якщо в країні квітнуть податки − це є кращим порятунком для держави. Податки − це сила. Без їх сплачування немає спільної держави. Тому девізом для кожного повинна стати фраза: «Сплатив податок − є достаток!». Вчасно сплатив податок − буде й у дітей достаток.
Сплатив податок – це перемога! Вирушить вчасно «швидка допомога». Насичений бюджет − кожному забезпечена достойна праця.
Якщо бджілка для меду може назбирати нектар по краплині, то і наші податкові «няньки» можуть вчасно і вдосталь збирати податки на користь держави. Важливо вміти розраховувати не лише на бюджет держави, але й свого села, сім’ї… Тож стараймося виховувати в собі заощадливість. Людина, котра має певну кількість заощаджувальних коштів, почувається більш впевнено і спокійно.
Давайте, будемо починати з себе!
Не сумуймо! Життя прекрасне! А сплатімо вчасно податки – воно стане ще кращим!

Наталія ДАНКАНИЧ,
вчителька Підгірнянської ЗОШ
І-ІІ ступенів.

Ваш отзыв

Ваш коментар