Версія для друку Версія для друку

«НОВЕ ЖИТТЯ» ОБРАВ – ПРИЗ ДІСТАВ!

Безумовно, читач – це скарб для газети. Вдячні кожному, хто нас, районних газетярів, обирає. Заради читача стараємось зробити сторінки видання цікавими та змістовними. Знаходимо креативні способи спілкування з передплатником. Цікавий захід у цьому плані відбувся у переддень Нового року. Вперше в історії газети провели лотерею серед тих жителів Іршавщини, котрі передплатили «районку» на весь 2021 рік та подали у редакцію квитанції. Таких охочих взяти участь в розіграші виявилося двадцять восьмеро. Різноманітні призи забезпечили меценати «Нового життя».
До проведення лотереї підійшли максимально творчо й об’єктивно. Зібралися біля ялиночки у кафе «Чебурашка» з доброї волі його власника та працівників в м. Іршава. На одному столику в різному порядку розставили акуратно згорнуті паперові «лоти» з іменами й прізвищами передплатників-учасників лотереї. На іншому так само хаотично лежали згорнуті папірці, в яких були зазначені призи. Кому і що дісталося, як кажуть, визначила воля випадку. У цьому нам неабияк допомогла Кірочка Кікалейшвілі з Іршави, котра була в ролі Снігуроньки. Вона пізнає світ у дитсадочку та щиро вірить у новорічне диво. Кірочка навмання вибирала по одному папірцю з обох столиків і передавала головному редактору. Він їх розкривав, і так ставало відоме ім’я власника того чи іншого призу.
Розігрувалися двадцять чотири призи. Взяти участь у лотереї зголосилися двадцять восьмеро читачів. Чотирьом передплатникам, які залишились без призу, редакція газети прийняла рішення вручити символічні подарунки.
Отже, подаємо результати лотереї.
Мішок зерна – В.Д. Микуланинець, Доробратово
Книжка П. Пітри – М.В. Ломага, Брід
Книжка П. Пітри – М.І. Луканинець, Іршава
Посудина для освячення води – Г.І. Ляшко, Осій
Картина – Ю.В. Неруш, Осій
Торт «Іршава» – Г.В. Вербіщук, Луково
«Машина» дров – М. Смерека, Іршава
Чайник – Г. Бокшай, Іршава
Парфуми – І.І. Лендел, Арданово
Торт «Іршава» – М. Бойко, Осій
Лялька-мотанка – В.М. Стульник, Іршава
Книжка В. Шкірі – Марканич, Іршава
Картина – Г.М. Горзов, Білки
Книжка В. Шкірі – Г. Балега, Кам’янське
Книжка П. Пітри – Т.Д. Немеш, Арданово
Книжка В. Шкірі – Л.В. Александрова, Іршава
Футбольний м’яч – М. М. Капітан, Локоть
Мисливський календар – П. Янтолик, Іршава
Торт «Іршава» – Г.В. Пальок, Лисичово
Бонус від магазину «Санремо», Іршава – М. Глеба, Іршава
Чайник – М. Кузьма, В. Раковець
Футбольний м’яч – В. В. Ігнат, Іршава
Книжка В. Шкірі – М. Мельник, Дубрівка
Книжка П. Пітри – О. Є. Шкарупа, Кушниця
Передплатники, яким не дістався приз, отримають від «районки» ручку та блокнот. Серед таких опинились Д. Коростіль, Р. Шаламага, Н. Балог з Іршави та О. Зовдун з Білок.
Висловлюємо щирі слова подяки меценатам, які у посприяли у проведенні лотереї та надали призи. Це: директор ДП «Довжанське ЛМГ» Василь Ледней, художники Василь Білей, Степан Лях, Михайло Понзель, Лариса Ісак, кондитер Віктор Староста, підприємці Василь Мойсей, Віктор Товстий, Володимир Дяченко, Ярослав Білак, власниця магазину «Сан Ремо» м. Іршава Ольга Матішинець, заступник голови обласної федерації футболу, депутат Іршавської ОТГ Станіслав Сухан, голова районної федерації з футболу Василь Попович, районна рада УТМР (Іван Барнак, Петро Олійник), керівник ТзОВ «Україна» Іван Худан, майстер народної творчості Іван Головко, письменники Василь Шкіря та Петро Пітра.
Будемо вірити, що це наше хороше починання ви підтримаєте, і воно стане традиційним.

Редакція газети  «Нове життя».

Ваш отзыв

Ваш коментар