Версія для друку Версія для друку

Годувати диких, як своїх

Майстер лісу Загатського лісництва ДП «Довжанське ЛМГ» Михайло Ломага із Броду належить до давніх друзів і дописувачів нашої газети. Напередодні 2021-го року Михайло зайшов до редакції із приємним подарунком: декілька світлин та інформацію. Сподіваємося, порадує не тільки журналістів видання, але й широкі кола наших читачів про черговий факт із цілого ряду акцій, які спільно проводять працівники Державного підприємства «Довжанське лісомисливське господарство» спільно із районною радою УТМР.
На цей раз наш позаштатний автор розповів, що він та мисливствознавець Петро Олійник із єгерями районної ради Іваном Бажовим, Дмитром Будером, Олександром Сараєм, Іваном Поповичем за співучасті голови районної ради УТМР Івана Барнака виїхали на квартал №22 обходу №8 в урочищі Старі Ільківці у Гату, де обстежили та доглянули три годівниці і один солонець.
Як і перед тим, поновили запас сіна, качанів кукурудзи і, звичайно, солі.
Так упродовж багатьох років спільними зусиллями доглядають за лісовими мешканцями лісівники ДП «Довжанського ЛМГ» і райради Українського товариства мисливців і рибалок.

Михайло Боржавський

Ваш отзыв

Ваш коментар