Версія для друку Версія для друку

ТВОРИМО ДОБРО РАЗОМ

Вже восьмий рік поспіль з благословення Високопреосвященішого митрополита Мукачівського і Ужгородського Феодора, за ініціативи голови Єпархіального молодіжного відділу архімандрита Агапіта, за підтримки молоді Іршавського молодіжного братства та сотень-тисяч добрих сердець відбулася благодійна акція з нагоди Дня Святого Миколая.
У рамках проекту було відвідано психоневрологічні диспансери в Мукачеві, дитячий будинок для дітей з особливими потребами в Мукачеві, дитячі будинки в Чинадієві, Сваляві, спеціалізовані школи-інтернат в Імстичові й Винградові, будинки для пристарілих в Ужгороді, Довгому, Виноградові, Іршавську ЦРЛ, дитячі відділення Мукачівської обласної лікарні, СІЗО.
Поліонаціональні меншини з чотирьох поселень отримали подарунки, також дитячий будинок сімейного типу в Білках, реабілітаційний обласний центр Мукачова. Була проведена літургія, після якої всі були запрошені на обід і отримали подарунки. Це зроблено для людей з особливими потребами області. Обласний УТОГ, дитячий будинок ,,Нова сім’я» з Ужгорода також з подарунками.
Загалом було запаковано  12450 різних подарунків.
З адресною допомогою відвідано понад 2000 родин.
Дякуємо усім, хто долучився. Спасибі митрополиту Феодору та архімандриту Агапіту за підтримку доброї справи.

Вл. інф.

Ваш отзыв

Ваш коментар