Версія для друку Версія для друку

Михайло Станинець: «Працюватиму на благо громади»

На цьогорічних виборах Михайло Станинець вже вдруге випробовував свою долю на посаду голови Кам’янської об’єднаної територіальної громади. Фортуна і на цей раз усміхнулася йому – він із великим відривом переміг своїх суперників. Громада надала йому величезний кредит довіри. І це не спроста. Михайло Михайлович, ще будучи Арданівським сільським головою, зарекомендував себе як керівник із державницьким мисленням, чіткий стратег і блискучий менеджер.
Минулого четверга відбулося перше засідання першої сесії Кам’янської ОТГ VІІІ скликання. Його відкрила голова Кам’янської сільської територіальної виборчої комісії Олеся Боднар, яка сказала, що місцеві вибори пройшли на належному рівні, подякувала членам комісії за проведену роботу.
Потім Михайло Станинець прийняв присягу посадової особи місцевого самоврядування і запевнив, що він і надалі вірно служитиме громаді, вирішуватиме питання, які стоять перед жителями населених пунктів, які входять до складу об’єднаної громади.
− Я вдячний виборцям за те, що знову довірили мені очолювати Кам’янську об’єднану територіальну громаду, − сказав Михайло Михайлович. − Як і дотепер, із повною віддачею сил і енергії працюватиму на благо громади. Щоб кожен виборець відчув ті зміни, які відбуватимуться в наших населених пунктах.
Потім Олеся Боднар зачитала рішення Кам’янської сільради «Про визнання повноважень депутатів Кам’янської сільської ради», назвала прізвища народних обранців.
Обрано лічильну комісію, до складу якої ввійшли Ельвіра Матьола, Оксана Савко та Василь Устич.
Михайло Станинець вніс пропозицію про обрання секретаря Кам’янської сільської ради. На цю посаду він запропонував Євгенію Андрелу. Депутати майже одноголосно підтримали її.
Утворено і затверджено чотири постійні депутатські комісії Кам’янської сільської ради. Це – «Постійна комісія з гуманітарних питань, прав людини, законності, запобігання та протидії корупції, депутатської діяльності, етики та регламенту», «Постійна комісія з питань фінансів, бюджету планування соціально-економічного розвитку,інвестицій та міжнародного співробітництва», «Постійна комісія з питань земельних відносин, природокористування, планування територій, будівництва, архітектури,охорони пам’яток історичного середовища та благоустрою» і «Постійна комісія з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства, управління майном спільної комунальної власності, енергозбереження та транспорту».
Михайло Станинець вніс пропозицію затвердити Оксану Глушко на посаду старости с. Сільце Кам’янської сільської ради. Депутати проголосували «за». Затверджено також заступників сільського голови з питань діяльності виконавчих органів Наталію Кузьму і Мар’яну Станинець. На посаду керуючого справами (секретаря) виконавчого комітету Кам’янської сільської ради затверджено Наталію Копин.
На цьому перше засідання першої сесії закінчило свою роботу. Друге відбудеться вже наступного тижня. 

Василь ШКІРЯ

Ваш отзыв

Ваш коментар